Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 699 28476
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Intellectus KC dirba labai profesionali bei entuziastinga komanda, su kuria taip malonu dirbti.

Edgardas Akambakas, UAB ‘Intersurgical’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Kunigai, teisininkai ir gydytojai vartoja apie 15000 žodžių profesinėje leksikoje. Kvalifikuoti darbuotojai be aukštojo išsilavinimo – apie 6000.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Anglų kalba – geriausias 2019-ųjų pažadas
2019-01-04

Naujus metus paprastai pradedame užsibrėždami naujus tikslus. Vieniems tai pažadas lankyti sporto klubą, kitiems – asmenybės tobulinimas skaitant ar įgyjant naujų žinių. Neabejojame, kad gebėjimas susikalbėti su net penktadaliu pasaulio gyventojų – puiki motyvacija kiekvienam. Drąsiai teigiame, kad siekis išmokti anglų kalbą yra geriausias 2019-ųjų pažadas.


Mokėdami anglų kalbą, susikalbėsite su daugiau nei 1,5 mlrd. žmonių, išsibarsčiusių po visą pasaulį. Anglų kalba praverčia tiek keliaujant, tiek siekiant aukštų pareigų. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad gerai angliškai kalbantys gauna didesnes pajamas ir geresnes karjeros galimybes. Šios užsienio kalbos žinios – viena iš turiningiausių dovanų, kurią galite sau įteikti.

Kokia nauda?


Papildomi šios kalbos privalumai nesuskaičiuojami: į anglų kalbą verčiamos visos garsiausios tarptautinės knygos, kino filmai ar serialai, be to, tai – pagrindinė interneto kalba. Jei turite išskirtinių pomėgių, gilintis į dominančią temą ir rasti papildomos informacijos bus kur kas lengviau turint anglų kalbos žinių. Dauguma šaltinių taip ir neišverčiami į lietuvių kalbą.


Anglų kalbos žinių stokojantys asmenys yra priversti atsiriboti nuo geresnio pasaulio pažinimo ir daugybės vertingos informacijos. Neabejojame, kad išmokę šią kalbą naudą įvertinti netruksite – tai taps puikiu Jūsų asmenybės tobulėjimo pasiekimu.

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ šiemet švęs veiklos dešimtmetį. Tapti vienais iš savo srities lyderių mums padėjo pažangių anglų kalbos mokymo metodų taikymas. Pasitelkdami išskirtines metodikas laviname visų amžiaus grupių anglų kalbos žinias. Išsiskiriame komunikacinių metodų taikymu pamokose, orientuojamės į šnekamosios kalbos lavinimą ir praktinių kalbos gebėjimų ugdymą.


Kita mūsų sėkmės priežastis – išskirtinis dėmesys mokymo specialistų atrankai, rūpinimasis jų kvalifikacijos kėlimu ir tobulėjimu. Mūsų kolektyvas išsiskiria kompetencija, kūrybiškumu ir motyvacija. Turima tarptautinė patirtis padeda mums sėkmingai motyvuoti mokinius, įtraukti į mokymosi procesą ir užtikrinti pažangą. Savo mokykloje mokome pasitelkdami pažangiausiose pasaulio mokyklose taikomus metodus.


Neabejokite, siekis mokytis anglų kalbos – geriausias 2019-ųjų pažadas.

Išsirink norimas pamokas tvarkaraštyje

Dovanų kuponas

Jei anglų kalbos norite išmokti ne tik patys, bet ir turite artimųjų, kuriems tai taptų puikia dovana – kviečiame įsigyti mūsų mokyklos dovanų kuponą.

Daugiau apie dovanų kuponą skaitykite čia.