fbpx
2020-02-13

Mokiniai skyrė rekordinį anglų kalbos kursų įvertinimą antrus metus iš eilės

Anglų kalbos kursai Intellectus mokinių apklausa 2020

Siekdami išlaikyti pačią aukščiausią kursų kokybę, kasmet atliekame anoniminę mokinių apklausą. Šiemet anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ apklausoje dalyvavo virš 600 mokinių! Palankus mokyklos įvertinimas mūsų komandą itin džiugina – kursų dalyviai, kaip ir pernai, mokyklos paslaugoms įvertinti skyrė labai aukštą, net 9 iš 10 balų įvertinimą.

Apklausos dalyviai gyrė kalbėjimo užduotis

Dar prieš įkurdami pirmąjį anglų kalbos padalinį 2009 m., tvirtai žinojome, kad klientams siūlysime tik pasaulyje pripažintus šiuolaikiškus mokymo metodus. Džiaugiamės, kad nuo pat pirmų veiklos metų iki pat šiandien savo tikslus įgyvendiname. Vienas tokių tikslų – praktinis kalbos mokymas ir efektyvus kalbėjimo įgūdžių lavinimas, kurį įvertino ir apklausos respondentai.

 

Beveik 90 proc. visų respondentų pritarė, kad kalbėjimo užduočių pamokose gauna pakankamai, ir beveik tiek pat mokinių pabrėžė, kad šios užduotys stipriai prisidėjo prie asmeninės pažangos.

Pamokos, kur vadovėliai nustumiami į šalį

Apklausoje dalyvavę 92 proc. respondentų teigė, kad pamokos yra įdomios, interaktyvios ir nė iš tolo neprilygsta mokymuisi vien iš vadovėlių. Šis įvertinimas „Intellectus“ mokyklos mokytojams ypač svarbus. Dažnu atveju mokinius, prieš tai anglų kalbos besimokiusius tik bendrojo ugdymo mokykloje, specialistai nustebina nauju mokymosi įvaizdžiu, pasitelkiant išmaniąsias priemones, vaizdo įrašus, kalbinius žaidimus. Taip išvengiama žodžių „kalimo“ mintinai ir kitų atgyvenusių metodų. Džiaugiamės, kad mokiniai įvertino kruopštų mokytojų pasirengimą pamokoms – net 95 proc. apklausos dalyvių tvirtino, kad pamokos struktūruotos ir gerai paruoštos.

 

 

REGISTRUOKIS IR IŠBANDYK

Mokytojai padeda palaikyti atpalaiduojančią atmosferą pamokose

Besimokantieji anglų kalbos „Intellectus“ mokykloje, pagyrė puikią atmosferą klasėse. Net 95 proc. kalbos kursų dalyvių teigė pamokose visiškai atsipalaiduojantys ir nebijantys klausti. Prie to, pasak jų, prisideda ne tik jauki mokymosi aplinka, bet ir pamokas vedantys specialistai.

Apklausoje dalyvavę mokiniai džiaugėsi mokytojų profesionalumu, skiriamu individualiu dėmesiu ir patarimais, kaip savarankiškai tobulinti anglų kalbą: „Labai šaunus mokytojas. Mokymo metu duoda realių gyvenimiškų pavyzdžių, pavyzdžiai nevadovėliški, gyvi, šiuolaikiški. Pasidalina idėjomis, kaip galima kasdieniniame gyvenime tobulinti anglų kalbą, parekomenduoja šiuolaikinių anglų kalbos lavinimo apps’ų.“, „Man viskas labai patinka. Šauni mano mokytoja. Reaguoja į mūsų prašymus. Stengiasi parinkti aktualias ir reikalingas temas.“, „Sunkiau sekasi tarimas, bet mokytojas sumaniai padeda, ir galiausiai pavyksta teisingai ištarti.“

Mokiniai parodė, kad yra labai žingeidūs

Apklausos rezultatai atskleidė, kad „Intellectus“ mokiniai yra tokie stropūs, jog norėtų dar daugiau namų darbų ir įvairių užduočių pamokų metu. Kalbos kursų dalyviai išsakė didelį susidomėjimą anglų kalbos gramatika – siekia dar labiau gerinti šias žinias, padedami tiek mokytojo, tiek savarankiškai namuose. Mokiniai teigė esantys dėkingi už rekomenduojamus papildomus mokymosi šaltinius ir visada jų pageidaujantys.

Jūsų nuomonė padeda mums tobulėti

Norėdami padėkoti dalyviams už aktyvų dalyvavimą apklausoje, burtų keliu išrinkome 4 laiminguosius Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, paskelbėme savo paskyroje „Facebook“ ir padovanojome išmaniuosius laikrodžius. Atsižvelgdami į kiekvieno apklausos dalyvio nuoširdžius atsiliepimus, patobulinsime programą ir sieksime toliau efektyviai lavinti jūsų anglų kalbos įgūdžius. Ačiū už Jūsų aktyvumą!

 

Išsirink kursus tvarkaraštyje


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai