fbpx

JŪSŲ PAMOKOS NUOTOLINĖJE ERDVĖJE

ŽIŪRĖKITE: kaip įsidiegti programėlę

Nuotoliniai anglų kalbos kursai internetu

Jūsų pamokos vyksta nuotolinėje erdvėje – išmaniojoje „Zoom“ platformoje, čia jos dar interaktyvesnės, vyksta realiu laiku ir įprastu jūsų grupės grafiku.

  • Net sudėtingose situacijose galime pasiimti maksimalią naudą, pasitelkę išmanius nuotolinio mokymosi privalumus.
  • Pamokos medžiagą ir visas papildomas užduotis gausite ir savo mokinio paskyroje. 
  • Susipažinkite, kaip nesudėtingai prisijungti prie šios platformos.

KAIP PRISIJUNGTI PRIE PAMOKOS?

Gausite žinutę apie kursus

Prieš pamoką gausite SMS žinutę su pamokos nuoroda

Prieš pirmą pamoką sulauksite SMS žinutės su nuoroda. Ją paspaudę telefone arba suvedę interneto naršyklėje kompiuteryje pamokos dieną jūsų grupės laiku, pateksite į virtualią pamoką, kurioje lauks ir kiti mokiniai.

Kiekvienai pamokai galios ta pati nuoroda.

 

 

1

Atsisiunčiame ZOOM programėlę

Atsisiųskite ZOOM programėlę iš anksto KOMPIUTERIAMS ČIA arba ŠTAI ČIAIšmaniuosiuose įrenginiuose programėlę „Zoom Cloud Meetings“ atsisiųskite iš Google Play“ („Android“) ir App Store“ („Apple“ įrenginiams).

 

2

Spauskite nuorodą ir dalyvaukite pamokoje

Pamokos dieną įprastu pamokos laiku paspaudę ant gautos SMS žinutėje esančios nuorodos, automatiškai būsite nukreipiami į nuotolinę klasę.

Anglų kalbos kursai internetu

3

Mėgaukitės pamoka

Šioje išmaniojoje platformoje vyks visavertis mokymasis: tęsite kurso temas, naudosite vadovėlius ir skaidres, vaizdo įrašus, interaktyviai dalyvausite kalbėjimo, rašymo, klausymo ir supratimo užduotyse. Sustiprintai lavinsite kalbėjimo įgūdžius!

Prisijungę prie pamokos, nepamirškite patikrinti savo garso, vaizdo įrangos. Jei kils nesklandumų, neskubėkite, parašykite platformos CHAT žinučių skiltyje klausimus mokytojui ir jis pagelbės.

4

Pamokos vaizdo įrašą pasieksite mokinio paskyroje

Rekomenduojame realiu laiku prisijungti prie pamokos, kad gautumėte maksimalią vertę. Jei tam neturėsite galimybės, pamokos vaizdo įrašo nuorodą rasite savo mokinio paskyroje. 

5

Nepamirškite papildomų namų užduočių

Namų užduotys, skirtos virtualioje pamokoje išmoktai medžiagai įtvirtinti, bus pasiekiamos įprastai – mokinio paskyroje. Kiekvienos pamokos pabaigoje tai aptarsite su mokytoju.

Mokymo metodai

Į visus iššūkius žvelkime kaip į galimybę tobulėti

Jei iš pirmo karto nepavyks prisijungti, nenuleiskite rankų ir skambinkite arba rašykite mums. Suteiksime reikiamas konsultacijas el. paštu ir telefonu, kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai. Be to, dar kartą peržiūrėkite prisijungimo filmuką.

Visų „Intellectus“ padalinių kontaktus rasite čia.