fbpx

JŪSŲ PAMOKOS NUOTOLINĖJE ERDVĖJE

ŽIŪRĖKITE: kaip įsidiegti programėlę

Nuotoliniai anglų kalbos kursai internetu

Nuo kovo 16 d. pamokos vyks nuotolinėje erdvėje – išmaniojoje „Zoom“ platformoje, čia jos bus dar interaktyvesnės, vyks realiu laiku ir įprastu jūsų grupės grafiku.

  • Net sudėtingose situacijose galime pasiimti maksimalią naudą, pasitelkę išmanius nuotolinio mokymosi privalumus.
  • Pamokos medžiagą ir visas papildomas užduotis gausite ir savo mokinio paskyroje. 
  • Susipažinkite, kaip nesudėtingai prisijungti prie šios platformos.

KAIP PRISIJUNGTI PRIE PAMOKOS?

Gausite žinutę apie kursus

Prieš pamoką gausite SMS žinutę su pamokos nuoroda

Prieš pirmą pamoką sulauksite SMS žinutės iš mokytojo su nuoroda. Ją paspaudę telefone arba suvedę interneto naršyklėje kompiuteryje pamokos dieną jūsų grupės laiku, pateksite į virtualią pamoką, kurioje lauks ir kiti mokiniai.

Jungiantis gali prireikti suvesti pamokos ID  šią prisijungimo informaciją taip pat gausite žinutėje.

Kiekvienai pamokai galios ta pati nuoroda ir ID.

 

 

1

Atsisiunčiame ZOOM programėlę

Atsisiųskite ZOOM programėlę iš anksto KOMPIUTERIAMS ČIA arba ŠTAI ČIAIšmaniuosiuose įrenginiuose programėlę „Zoom Cloud Meetings“ atsisiųskite iš Google Play“ („Android“) ir App Store“ („Apple“ įrenginiams).

 

2

Spauskite nuorodą ir dalyvaukite pamokoje

Pamokos dieną įprastu pamokos laiku paspaudę ant atsiųstos mokytojo SMS žinutėje esančios nuorodos, automatiškai būsite nukreipiami į nuotolinę klasę.

Jei pirmą kartą jungsitės neatsisiuntę programėlės telefone ar planšetėje, reikės suvesti prisijungimo ID, kurį rasite žinutėje.

Anglų kalbos kursai internetu

3

Mėgaukitės pamoka

Šioje išmaniojoje platformoje vyks visavertis mokymasis: tęsite kurso temas, naudosite vadovėlius ir skaidres, vaizdo įrašus, interaktyviai dalyvausite kalbėjimo, rašymo, klausymo ir supratimo užduotyse. Sustiprintai lavinsite kalbėjimo įgūdžius!

Prisijungę prie pamokos, nepamirškite patikrinti savo garso, vaizdo įrangos. Jei kils nesklandumų, neskubėkite, parašykite platformos CHAT žinučių skiltyje klausimus mokytojui ir jis pagelbės.

4

Pamokos vaizdo įrašą pasieksite mokinio paskyroje

Rekomenduojame realiu laiku prisijungti prie pamokos, kad gautumėte maksimalią vertę. Jei tam neturėsite galimybės, pamokos vaizdo įrašo nuorodą rasite savo mokinio paskyroje. 

5

Nepamirškite papildomų namų užduočių

Namų užduotys, skirtos virtualioje pamokoje išmoktai medžiagai įtvirtinti, bus pasiekiamos įprastai – mokinio paskyroje. Kiekvienos pamokos pabaigoje tai aptarsite su mokytoju.

Mokymo metodai

Į visus iššūkius žvelkime kaip į galimybę tobulėti

Jei iš pirmo karto nepavyks prisijungti, nenuleiskite rankų ir skambinkite arba rašykite mums. Suteiksime reikiamas konsultacijas el. paštu ir telefonu, kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai. Be to, dar kartą peržiūrėkite prisijungimo filmuką.

Visų „Intellectus“ padalinių kontaktus rasite čia.