fbpx

Rinktis kursus

Išsirinkite norimus kursus klasėje ar internetu ir pakviesime išbandyti be jokių įsipareigojimų!

Visi
Visos lokacijos
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
Pasirinkite
Visi
Pasirinkite
Registracija
Moksleivio duomenys
Įveskite vaiko vardą
Įveskite savo vardą
Įveskite vaiko pavardę
Įveskite savo pavardę
Pasirinkite gimimo metus
Tėvų duomenys
Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite teisingą el. paštą
Įveskite teisingą telefono numerį. Nerašykite šalies kodo +370
Gimimio data privaloma
Svarbu žinoti
Išbandykite net 2 savaites
Registruokitės į norimą grupę – paskambinsime ir pakviesime išbandyti net 2 savaites be jokio išankstinio apmokėjimo. Jei pamokos patiks ir kursus norėsite tęsti – bandomąsias pamokas įtrauksime į kursų sutartį.
Grupių pradžia
Grupės prasideda skirtingu metu, o dalis grupių jau prasidėjusios. Junkitės prie grupių ištisus metus arba pradėkite su nauja. Registruokitės į norimą grupę – paskambinsime ir suderinsime startą.
Kursų trukmė
Lankykite pagal savo poreikius ir įspėkite prieš 2 savaites, jei norėsite nutraukti.
Norėdami sėkmingai įgyti lygį, pagal tarptautines rekomendacijas reikalinga mažiausiai 120 akad. val., tai sudaro apie 60 pamokų po 90 min. Todėl akademinius metus padalinome į du semestrus po ~30 pamokų (60–70 akad. val.). Tačiau mūsų sutartis išties lanksti – lankykite pagal savo poreikius.
Čia gali išmokti kiekvienas
Nuo pat mažiausiųjų iki senjorų, nuo neturinčių laiko iki kalbos entuziastų, tų, kurie save laiko negabiais kalboms ir pačių gabiausių – čia gali išmokti kiekvienas, nes per sėkmingą ilgalaikę praktiką sukūrėme sprendimus įvairių poreikių ir gebėjimų žmonėms.
Geriau internetu ar klasėje?

Mūsų nuotoliniai mokiniai savo kursus vertina net 9,2 iš 10 – taip pat aukštai, kaip kursus klasėje! Tad būkite tikri, nuotoliu išmoksite puikiai.

Kodėl internetu? Mokysitės gyvai su mokytoju ir grupe, sutaupysite kelionės laiką, prireikus, peržiūrėsite savo pamokos vaizdo įrašą, patirsite naujausias edukacines technologijas, jungsitės iš bet kurios pasaulio vietos.