fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimaiAtsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Individualios pamokos kaina siekia 45–49 Eur už 90 min. ir 35–39 Eur už 60 min. trukmės pamoką, priklausomai nuo pamokų laiko bei pobūdžio. Minimalus pamokų užsakymas 10 pamokų, t.y. 450–490 Eur arba 350–390 Eur, priklausomai nuo turimų tikslų bei pasirinktos trukmės. Suderinsime patogų pamokų laiką ir dienas, prieš pirmą pamoką prašysime atlikti išankstinį minimalų pavedimą už 10 pamokų ir pasinersime į anglų kalbą!

Kviečiame mokytis su draugais ar giminaičiais dviese ar trise, nes taip gerokai pigiau: individualiai 2 mokiniai tik nuo 23,90 Eur, individualiai 3 mok. tik nuo 18,90 Eur, jei 4 mok. – TIK nuo 16,90 Eur.

Parinksime jums tinkamiausius kursus – atlikite mūsų nemokamą anglų kalbos lygio nustatymo testą. Atlikę testą, rezultatų puslapyje pamatysite kursų tvarkaraštį, priderintą prie jūsų lygio, belieka pasirinkti patogų laiką bei dienas ir registruotis – tuojpat paskambinsime ir pakviesime išbandyti pamoką.

Pasirinkite patogų laiką bei dienas mūsų tvarkaraštyje ir registruokitės. Paskambinsime ir pakviesime išbandyti kursus net dvi savaites. 

Jei kursus norėsite tęsti – pamokas įtrauksime į kursų kainą.

Kursų pradžia priklauso nuo grupės, nemažai grupių jau prasidėjusios ir yra skirtinguose lygių etapuose. Kviečiame jungtis prie grupių visus metus, arba pradėti su nauja. Kad parinktume jums tinkamą grupę pagal jūsų lygį – kviečiame atlikti lygio nustatymo testą. Atlikus testą gausite kursų tvarkaraštį, atitinkantį jūsų kalbos mokėjimo lygį. Išbandykite pamoką be išankstinių įsipareigojimų.

Taip, Intensyvius anglų kalbos kursus organizuojame vasarą, o kitu metu intensyvinkite mokymąsi lankydami kelias grupes skirtingų polygių (pvz.: B1.1 ir B1.2), mokysitės tuo pačiu lygiu, bet lygį įgysite dvigubai greičiau.

Mūsų mokiniai neretai pasirenka mokytis grupėje ir papildomai kartą ar du per savaitę individualiai. Taip pasiekiame puikų kainos ir kokybės santykį, grupėse įgyjame bendrų žinių, o individualiai – individualizuotų.

Lankyti to paties lygio grupes skirtingu laiku nerekomenduojame pirmiausia dėl to, kad skirtingos grupės, net ir vienodo lygio, kurso medžiagą išeina skirtingu tempu – praleidę pamoką vienoje grupėje, kitoje nebūtinai išmoksite tai, ką praleidote.

Įvertinkite kiek pamokų per mėnesį galite praleisti pagal slenkantį darbo grafiką. Jei neviršijate 30 % – būkite ramūs, lygį įgysite sėkmingai. Daugelis mokinių praleidžia pamokas dėl įvairių priežasčių, pagal akademinius reikalavimus, 70 % lankomumas dažniausiai užtikrina sėkmingą išmokimą.

Ne, suaugusiesiems vadovėliai nėra būtini, nes reikalingą kurso medžiagą, garso bei vaizdo įrašus, pamokų skaidres ir daug daugiau rasite savo interneto paskyroje skaitmeniniu formatu. Na o jei norėsite įsigyti ir vadovėlius – tai padaryti galite kiekviename padalinyje

Vaikams vadovėliai reikalingi, į komplektą neretai įeina ir įvairūs lipdukai, spalvinimo užduotys, žaidimai, pratybos, skaitiniai.

Vadovėliai neįeina į nurodytą kursų kainą, juos užsakome papildomai.

Puiku, pradėkite jau dabar, neatidėliokite. Kasmet sulaukiame daugybės pradedančiųjų, nuo jaunų mokinių iki senjorų. Mūsų kursai padeda rimtus kalbos pagrindus anksčiau nesimokiusiems. Išsirinkite patogų laiką bei dienas tvarkaraštyje ir registruokitės. Paskambinsime ir pakviesime išbandyti pamokas.

Neretai net nesimokiusieji turi minimalių kalbos žinių, todėl turime net kelis pradedančiųjų lygius. Kad parinktume jums tinkamiausią grupę, atlikite mūsų anglų kalbos lygio nustatymo testą. Atlikę testą, pamatysite kursų tvarkaraštį, kuris atitinka jūsų lygį, pasirinkite patogų laiką bei dienas ir registruokitės – paskambinsime ir pakviesime išbandyti pamokos.

Remiantis tarptautinėmis kalbų mokymo rekomendacijomis, reikalinga mažiausiai 120–140 akad. val. norint sėkmingai įgyti lygį, tai sudaro apie 70 pamokų po 90 min. Todėl akademiniai metai mūsų mokykloje padalinti į du semestrus po ~35 pamokų (~70 akad. val.). Tačiau esame itin lankstūs, kursus galite lankyti pagal savo poreikius – pristabdyti, nutraukti iš anksto įspėjus, pratęsti.

Pasinaudokite lanksčia nuolaidų sistema lojaliems mokiniams, gaukite nuolaidą net keturiais būdais. Sužinokite apie savo nuolaidas www.intellectus.lt/nuolaidos.