fbpx

Ispanų kalbos kursai

Ispanų kalbos kursai suaugusiems Vilniuje ir nuotoliniu būdu

Ispanų kalbos kursai
Ispanų kalbos kursai suaugusiems

Norite plėsti verslą, susikalbėti kelionėse ar tiesiog planuojate mokytis naujos kalbos dėl bendro išprusimo? INTELLECTUS ispanų kalbos kursai padės pasiekti savo tikslus!

Atverkite užsienio rinkas, karjeros galimybių duris ir kelionių džiaugsmus, pradėdami mokytis ispanų kalbos vienoje geriausių kalbų mokyklų Lietuvoje. Jaunatviški, tarptautinę mokymo patirtį turintys mokytojai užtikrins progresą bei puikią atmosferą. Ispanų kalbos kursai Vilniuje ir nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje pasižymi simuliacijomis, kurios sukurs palankią kalbinę atmosferą, o praktiniai užsiėmimai vyks tarsi pokalbiai realiose situacijose.

Kodėl kone vieninteliai siūlome bandomąsias pamokas? Nes tikime, kad svarbu išsirinkti tinkamiausią mokytoją bei grupę, ir žinome išbandę norėsite sugrįžti.

Trukmė ir intensyvumas

 • Siekdami užsibrėžto tikslo, galėsite tęsti kursus 1, 2 semestrus ar net ištisus metus
 • Lanksti kursų sutartis leidžia nutraukti mokslus įspėjus prieš 14 dienų
 • Visų lygių kursai nuo A1 iki B2 rytais, dieną, vakarais
 • Mokykitės net 8 padaliniuose ar nuotoliu

Sužinok savo lygį

Atlikę testą sužinosite savo lygį ir kokie kursai jums tinkamiausi.

Mūsų kursai vieni geriausių Lietuvoje

 • Sustiprintai lavinsite šnekamąją ispanų kalbą (net 50 % pamokos)
 • Išmoksite gramatikos iškart ją praktikuodami
  gyvoje kalboje
 • Rinkos lyderio kokybė už protingą kainą
 • Dirbsite su tarptautinės patirties turinčiais mokytojais
 • Naudosite tik efektyvias ir šiuolaikiškas
  mokymo priemones
 • Taikome pasaulyje pripažintą metodiką 
 • Neribotai gilinsite žinias asmeninėje interneto paskyroje
 • Mokysitės mažose 6–10 asm. grupėse
 • Įteiksime dvikalbį baigimo sertifikatą
 • Išbandysite kursus be išankstinio apmokėjimo
 • Pas mus galėsite įsigyti ir kursams reikiamus vadovėlius

Suaugusiųjų mokytojai

REGISTRUOKITĖS

į bandomąją pamoką!

Pasirinkite sau tinkamus kursus tvarkaraštyje ir mes pakviesime išbandyti pamoką be jokio išankstinio apmokėjimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimaiAtsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Nuo neturinčių laiko iki kalbos entuziastų, tų, kurie save laiko negabiais kalboms ir pačių gabiausių – čia išmoksta kiekvienas, nes per sėkmingą ilgalaikę praktiką sukūrėme sprendimus įvairių poreikių ir gebėjimų žmonėms. Dirbti savo mokykloje kviečiame tarptautinės patirties turinčius mokytojus. Siūlome rinkos lyderio kokybę, didžiausią įvairių lygių ir specializacijos ispanų kalbos kursų pasirinkimą suaugusiems bei verslo atstovams. Mūsų mokymo ekspertai daugiau dėmesio skiria mokinio įsitraukimui, o ne pasyviam klausymui. Ugdome kūrybišką kalbos vartojimą, rengiame kalbos žaidimus ir interaktyvias pamokas, kalbos įsisavinimui palengvinti — simuliuojame gyvenimiškas situacijas.

INTELLECTUS metodologija sukurta taip, kad naujas mokinys galėtų prisijungti prie grupių ištisus metus, tad ilgai dvejoti neverta. Registruokitės į norimą grupę – paskambinsime ir suderinsime Jums tinkamą startą.

Puiku, pradėkite jau dabar, neatidėliokite. Kasmet sulaukiame daugybės pradedančiųjų. Mūsų kursai padeda rimtus kalbos pagrindus anksčiau nesimokiusiems. Išsirinkite patogų laiką bei dienas tvarkaraštyje ir registruokitės. Paskambinsime ir pakviesime išbandyti pamokas.

Lankykite pagal savo poreikius ir įspėkite prieš 2 savaites, jei norėsite nutraukti sutartį. Norėdami sėkmingai įgyti lygį, pagal tarptautines rekomendacijas reikalinga mažiausiai 120 akad. val., tai sudaro apie 60 pamokų po 90 min. Todėl akademinius metus padalinome į du semestrus po ~30 pamokų (60–70 akad. val.). Tačiau mūsų sutartis išties lanksti – lankykite pagal savo poreikius.

Visų pirma savo kokybe. Per daugiau nei 12 metų mokymo patirties esame užtikrinti, kad INTELLECTUS mokykloje išmoks kiekvienas. Aukščiausios kvalifikacijos mokytojai taip pat kasdien naudoja šias ir kitas metodikas: 

– 70-30 taisyklė. Siekiame, kad pamokų metu bent 70% laiko mokiniai kalbėtų tik ispanų kalba. Tai padeda mokiniams greitai įsisavinti mokomąją medžiagą ir ją pritaikyti praktiškai.

– Atradimo metodas. Mokydamiesi INTELLECTUS mokykloje mokiniai tampa kalbų detektyvais. Mokiniams tai leidžia atsipalaiduoti ir sukurti pozityvią aplinką naujos kalbos prisijaukinimui.

Pasirinkite patogų laiką bei dienas mūsų tvarkaraštyje ir registruokitės. Paskambinsime ir pakviesime išbandyti kursus net dvi savaites. 

Jei kursus norėsite tęsti – pamokas įtrauksime į kursų kainą.

Rinktis ispanų kalbos kursus

Išsirinkite norimus kursus klasėje ar internetu ir pakviesime išbandyti be jokių įsipareigojimų!

Visi
Visos lokacijos
 • Vilnius
Pasirinkite
Visi
Pasirinkite