fbpx

Mentoriai
Korepetitoriai

Taikydami pažangiausią mentorystės praktiką ir testavimo įrankius, padėsime identifikuoti moksleivio potencialą, nusibrėšime tikslus, sudarysime individualų ugdymo planą ir išrinksime aukštos kvalifikacijos korepetitorius

Group 73

Apie mus rašo:

Kiek kainuoja INTELLECTUS korepetitoriai?

Gali rinktis Lietuvių kalbos, Matematikos, Anglų kalbos, Istorijos, Biologijos, Informacinių technologijų, Fizikos, Chemijos, Geografijos korepetitorius

Frame-1.svg

Online grupinės
pamokos

(1 pamoka - 90 min)

9 Eur / 45 min

Frame.svg

Online mažos
grupinės pamokos

(1 pamoka - 90 min)

15 Eur / 45 min

Group.svg

Online individualios pamokos

25 Eur / 45 min

Group-2.svg

Kontaktinės individualios
pamokos

25 Eur / 45 min

Pažink save. Išsikelk tikslus. Turėk individualų planą

Mūsų visuomenei ir švietimo sistemai būdinga akcentuoti tinkamą kelią po mokyklos. Didelį spaudimą patiria ir mokiniai, ir jų tėveliai: konkursiniai balai, papildomas mokymasis, profesijos pasirinkimas, universitetas… visa tai daro didžiulę įtaką vaiko gyvenimui.
INTELLECTUS mentorystės programa moksleiviams ir jų tėveliams užtikrins, kad pasirinkto karjeros tikslo bus siekiama kryptingai ir tikslingai. Nešvaistykite laiko ir potencialo “madingoms profesijoms” ar tiesiog pasenusiai tradicijai “reikia kažkur įstoti”. Būkite ambicingi, būkite konkurencingi, RUOŠKITĖS pagal individualų ugdymo planą.

Frame-1-100.svg

Sudarysime asmeninį mokymosi planą

Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Taikant pažangiausius testavimo įrankius, identifikuojame moksleivio potencialą bei įgudžius. Gavę rezultatus, nustatome tikslus, sudarome individualų ugdymo planą ir išrenkame aukščiausios kvalifikacijos korepetitorius, nuolat sekame pažangą.

Mūsų virtuali klasė

Taikant pažangias pedagogines praktikas, mokiniui patogiu laiku, korepetitoriaus pasirinktoje platformoje vyksta grupinės ir individualios pasirinkto dalyko pamokos. Siūlome lietuvių kalbos, matematikos, anglų kalbos, fizikos, chemijos, geografijos, informacinių technologijų pamokas.

virtuali-1-1.svg
kontaktine-1.svg

Kontaktinė klasė

Aukščiausios kvalifikacijos korepetitoriai taiko efektyvias ugdymo praktikas bei nuolat seka mokinio daromą pažangą. Periodiškai siunčia ataskaitas mokiniui ir tėveliams. Pamokos vyksta INTELLECTUS mokyklos padaliniuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei šių miestų bibliotekose. Klasėse laikomasi COVID-19 prevencijos. Korepetitoriai skiriami tik tie, kurie turi Galimybių pasą.

Nuolatos sekamas mokinio progresas

Gerėjantys rezultatai – pagrindinis korepetitoriaus ir mokinio tikslas. Nuolat sekame pažangą. Periodiškai teikiame ataskaitas mokiniams ir jų tėveliams.

progresas-1.svg

Viskas vienoje vietoje

Nuo pamokų tvarkaraščių iki mokėjimų už paslaugas

Group-85-1.svg
Group 75
Group 76
Group 77
Group 78
Group 79
_TJ.svg

INTELLECTUS Korepetitorių mokinių atsiliepimai

Elžbieta Šalnytė
Matematika, 7 klasė

Viskas gerai, Elžbietai tiko ir patiko. Sakė, kad aiškiai aiškina:), nes mokytoja mokykloje, sako, tikriausiai, moko senesniu būdu.

Lėja Moliejūtė
Matematika, 12 klasė

Viskas buvo gerai, labai aiškiai dėsto mokytojas.

Deimantė Tamašauskaitė Chemija, 12 klasė

Mokytojas, pasirodė, tikrai labai geras. Akivaizdžiai matosi, kad jam chemija sekasi ir patinka.

Urtė Pranckevičiūtė Fizika, 12 klasė

Pamokos praėjo naudingai, mokytojas labai gerai išmano dalyką, todėl ir suprantamai paaiškina.