Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 699 28476
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Intellectus mokymo metodika tikrai pranoksta lūkesčius.

lekt. Rasa Grigonienė, ‘Mykolo Romerio universitetas’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Lietuvoje nemažai mokytojų vis dar kalba didesnę dalį pamokos, tuo tarpu mokinys grupėje per pamoką tekalba angliškai apie 3–7 min.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Dovanų kuponas anglų kalbos kursams

Turite draugų ar kolegų, kurie neprisiruošia užsiregistruoti į anglų kalbos kursus? Pažįstate tokių, kuriems anglų kalba praverstų asmeniniame ar profesiniame gyvenime? Mokyklos „Intellectus“ dovanų kuponas – postūmis Jūsų artimajam tobulinti anglų kalbos įgūdžius.

Anglų kalbos mokėjimas – galimybė susikalbėti su daugiau nei 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje. Ši kalba reikalinga tiek keliaujant, tiek siekiant geresnių darbo pozicijų. Anglų kalbos pamokos – viena iš turiningiausių dovanų jūsų artimajam.

Šią dovaną galite įteikti kaip priedą prie laukiančios kelionės, papildomų kursų ir kitokių dovanų, parodančių, kaip Jums rūpi šio žmogaus tobulėjimas.

Kaip tai padaryti?

  • Pasirinkite, kokią sumą norite išleisti. Kuponą išrašysime Jūsų pasirinktai sumai, kuri vėliau padengs pamokų kainą. Vidutinė mėnesio kursų kaina – 76 Eur, o didesnė suma gali padengti ir daugiau nei vieno mėnesio kainą.
  • Gavęs dovanų kuponą asmuo išsirinks norimo pobūdžio ir lygio kursus – pakonsultuosime ir padėsime nuspręsti dėl tinkamiausių kursų
  • Dovanų kuponas galioja vienus metus.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas - anglų kalbos kursai

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ pirmąjį padalinį atidarė dar 2009 metais. Taikome pažangius anglų kalbos mokymo metodus, laviname tiek vaikų, tiek suaugusiųjų anglų kalbos įgūdžius. Mokyklos išskirtinumas – komunikacinių metodų taikymas. Tai leidžia orientuoti pamokos turinį į šnekamosios kalbos lavinimą ir praktinių kalbos gebėjimų ugdymą.

Bene didžiausias dėmesys mokykloje skiriamas mokymo specialistų atrankai, jų kvalifikacijai ir tobulėjimui. Kompetentingi, kūrybiški ir motyvuoti mokytojai, turintys tarptautinės patirties, geba motyvuoti, įtraukti į mokymosi procesą ir užtikrinti pažangą mokydami pagal pasaulio mokyklose taikomus pažangius metodus.

Neabejokite, nes galimybė anglų kalbos mokytis mūsų mokykloje – geriausia dovana Jūsų artimajam.