fbpx
2017-07-11

Apdovanojimus pelnęs kursas nuo šiol ir mūsų mokykloje

Šnekamosios kalbos kursai su KEYNOTE

Kursas lavinantis ne vadovėlinę, o tikrąją, autentišką kalbą

Prestižinį Britų tarybos apdovanojimą už geriausią 2016 m. anglų kalbos mokymo priemonę pelnęs „National Geographic Learning KEYNOTE“ nuo šiol papildo ir mūsų mokyklos šnekamosios kalbos lavinimo kursus.

Žymūs žmonės skleidžia įkvepiančias idėjas vaizdo konferencijose „TED Talks“

Mokymosi medžiaga pagrįsta geriausių pasaulinių konferencijų „TED Talks“ vaizdo įrašais. Pranešimai žiūrimi ir vertinami milijonų pasaulio žiūrovų.

Autentiška „British English“ kalba žymių žmonių lūpomis

Konferencijoje „TED Talks“ dalyvauja žymūs žmonės, kurių kalba, kupina aistros ir įtaigumo, yra unikalus aktualios ir autentiškos šiuolaikinės anglų kalbos šaltinis. Dalyvių pranešimai patraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje.

Motyvuojančios užduotys lavina kalbėjimo įgūdžius

Mokiniai žiūri pasirinktą konferencijos vaizdo įrašą aktualia tema, o mokytojas pristato temai reikalingus žodžius ir žodžių junginius. Padedami mokytojo, mokiniai nagrinėja vartojamas aktualias kalbos struktūras ir mokosi taikyti naujas konstrukcijas ir žodžius įvairiose praktinėse užduotyse, kol išmoksta sklandžiai reikšti mintis praturtėjusiu žodynu ir gramatinėmis konstrukcijomis. Visa tai leidžia mokytis ne vadovėlinės, o tikrosios, autentiškos kalbos.

Jau spėjo įvertinti mokiniai

Mokytoja Ana viena iš pirmųjų įtraukė šią pasaulio naujovę į šnekamosios anglų kalbos pamokas. Pasak mokytojos, vaizdo konferencijos sulaukė išties didelio mokinių susidomėjimo ir jie jau spėjo pajusti naudą.
 


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai