fbpx
2018-08-23

Pažangūs mokymo metodai nuo rugsėjo ir Kaune

Anglų kalbos kursai Kaune nuo 2018 rudens

Nuo rudens kauniečiai galės lavinti savo anglų kalbos žinias pagal moderniausius mokymo metodus. Devynerių metų patirtį sukaupusi ir Vilniuje tris padalinius turinti anglų kalbos mokykla „Intellectus“ Kauno miesto gyventojams duris atveria Kauno mokslo ir technologijų parke. Žaliakalnyje, K. Petrausko g. 26, kviečiame mokytis visų amžiaus grupių miestiečius.
 
„Kauną kaip vieną iš pagrindinių savo plėtros krypčių pasirinkome neatsitiktinai. Ilgą laiką stebėjome sparčiai augantį miesto potencialą, nuolat didėjantį modernių ir inovatyvumu išsiskiriančių organizacijų skaičių, turizmo plėtrą. Esame įsitikinę, jog anglų kalba yra neatsiejama šių procesų dalis, ir tikime, kad mūsų mokykloje taikomi pažangūs mokymo metodai ir individualiems poreikiams pritaikytos programos prisidės prie tolesnio miesto potencialo augimo. Puikūs anglų kalbos įgūdžiai yra būtinas modernaus miestiečio poreikis ir mes šį poreikį efektyviai tenkiname,“ – sakė „Intellectus“ vadovas Andrej Ingelevič.
 
2009 m. Vilniuje pirmąjį padalinį atvėrusi anglų kalbos mokykla „Intellectus“ pažangius anglų kalbos metodus taiko lavindama tiek vaikų, tiek suaugusiųjų anglų kalbos įgūdžius. Kadangi dirbama mažose grupėse, mokytojai yra pajėgūs analizuoti individualias mokinių problemas ir efektyviai jas spręsti. Mokyklos išskirtinumas yra komunikacinių metodų taikymas, o tai leidžia orientuoti pamokos turinį į šnekamosios kalbos lavinimą ir praktinių kalbos gebėjimų ugdymą.
 
Anot mokyklos vadovo, bene didžiausias dėmesys mokykloje skiriamas specialistų atrankai, jų kvalifikacijai ir nuolatiniam tobulėjimui. A. Ingelevič teigimu, kompetentingi, kūrybiški ir motyvuoti specialistai, turintys tarptautinės patirties, geba rasti visų mokymosi procese kylančių sunkumų sprendimus.

Įsikurs Kauno mokslo ir technologijų parke

Planuodami plėtrą „Intellectus“ vadovai itin daug dėmesio skyrė tinkamos vietos paieškai ir išskyrė du prioritetus – modernią darbo aplinką ir klientams strategiškai patogią vietą. Užsimezgus kontaktui su Žaliakalnyje įsikūrusiu Kauno mokslo ir technologijų parku, abi šalys sutarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo.
 
„Manome, jog „Intellectus“, prisijungusi prie mūsų bendruomenės, labai prisidės ir prie mūsų veiklos vystymosi. Anglų kalba reikalinga kiekviename žingsnyje, ypač plėtojant eksportą, todėl patirtis šioje srityje itin reikalinga ir suteiks naudos visam Kauno miestui“, – teigė Kauno mokslo ir technologijų parko Inovacijų ir verslumo departamento direktorius Paulius Nezabitauskas.

Pasitiki ir Vilniaus miesto savivaldybė

Vienu iš didžiausių „Intellectus“ paslaugų kokybės įrodymų tapo bendradarbiavimas su Vilniaus miesto savivaldybe. Mokyklos specialistams buvo patikėtas daugiau nei 100 šios įstaigos darbuotojų anglų kalbos kvalifikacijos kėlimas. Buvo parengtos specialios savivaldybės darbuotojams skirtos mokomosios programos, orientuotos į viešąjį administravimą, vietos savivaldą ir kokybišką klientų aptarnavimą anglų kalba.
 
Sėkminga mokymo sistema, puikūs mokinių atsiliepimai ir nuolat auganti „Intellectus“ bendruomenė paskatino imtis plėtros. Šiemet anglų kalbos mokykla atvėrė ne tik naują padalinį Kaune, bet ir dvi naujas mokyklas Vilniuje – Žirmūnų ir Naujamiesčio mikrorajonuose.
 
Registruotis į anglų kalbos kursus Kaune K. Petrausko g. 26 įsikūrusioje anglų kalbos mokykloje „Intellectus“ galite jau dabar. Pirmoji pamoka NEMOKAMA.

Išbandykite pirmą pamoką nemokamai

 
Kursų tvarkaraščiai


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai