fbpx
2021-01-13

Mokiniai anglų kalbos mokyklai skyrė aukštą įvertinimą: nustebino nuotolinių pamokų dėstymo kokybė

Intellectus mokyklai aukštas mokinių įvertinimas

Anglų kalbos mokykloje „Intellectus“ kasmetinė žiemą atliekama mokinių apklausa nudžiugino aktyviu įsitraukimu – joje dalyvavo net ketvirtadaliu daugiau mokinių nei pernai! Nepaisant persikėlimo į internetinę erdvę, virš 800 apklausos dalyvių nuomone, pamokų kokybė išliko tokia pat aukšta – vidutiniškai skirti 9 balai iš 10! Šis įvertinimas prilygsta net fizinėms pamokoms, kurioms mokiniai pernai taip pat skyrė 9 balus.

Mokiniai pamokose jaučiasi daug drąsiau, nebijo klausti

Paklausus, kaip mokiniai jaučiasi pamokų metu, net 95 proc. apklaustųjų išskyrė atpalaiduojančią atmosferą jų metu ir teigė, kad jie nebijo užduoti klausimų, o mokytojai – labai draugiški ir kompetentingi: „Džiaugiuosi mokymusi, mokytoja noriai ir aiškiai paaiškina, kai kyla klausimų, šiltas bendravimas ir paprastumas leidžia atsipalaiduoti ir nebijoti klysti.“, „Pamokų metu jaučiamės komfortabiliai, medžiaga išdėstoma aiškiai ir suprantamai, jeigu iškyla problemų, stengiantis suvokti ir įsisavinti medžiagą, mokytojas grįžta ir pakartoja, kol pavyksta.“

Taip pat dalis respondentų pasidalijo, kad esant neaiškumams, sulaukia pagalbos ne tik iš mokytojų, bet ir iš administracijos darbuotojų. Net 87 proc. apklaustųjų mokyklos padalinių administracijos darbą vertina kaip puikų.

Kursų dalyviai jau spėjo pamilti nuotolinį mokymąsi

Anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ įkūrėjas ir vadovas Andrius Ingelevič sako, kad mokiniai per pirmąją viruso bangą ir karantiną nuotolinį mokymą vertino kiek skeptiškai, tačiau mokytojų pastangos pamokas internetu vesti vis interaktyviau ir suteikti gyvos pamokos patirtį, pamažu išsklaidė bet kokias abejones.

„Nuo pavasario nesustojome ir nuolat geriname nuotolinį mokymą, o atėjus antrai bangai, matome visiškai pasikeitusį klientų požiūrį – jie noriai priima nuotolines pamokas, įžvelgia ne vieną privalumą. Be to, nemaža dalis mokinių nori mokytis tik internetu, nebegrįžti į fizines klases. Tą matome ir atsižvelgę į pavasarį papildomai organizuotos mokinių apklausos rezultatus, kuria siekėme sužinoti, kaip mokiniai vertina nuotolines pamokas mūsų mokykloje. Iš 8 pakilome iki 9, tad tai tik įrodo, kad mūsų komandos nuolatinės pastangos gerinti nuotolines pamokas, pasiteisino“, – atskleidė A. Ingelevič.

ANGLŲ KALBOS KURSAI INTERNETU

2020-ųjų iššūkiai pasitikti drąsiai: pokyčiams pasirengta žaibiškai

Vis dėlto praėjusių metų iššūkiai neaplenkė ir anglų kalbos mokyklos „Intellectus“. A. Ingelevič prisimena 2020-ųjų kovą, kuomet fizinių pamokų perkėlimui į nuotolinę erdvę reikėjo pasiruošti vos per porą dienų: „Tik Vyriausybei paskelbus, kad nuo kovo 16 d. prasidės karantinas, per savaitgalį viską sklandžiai perkėlėme į internetą ir jau nuo pirmadienio ankstaus ryto startavome su nuotolinėmis pamokomis. Tiesa, ir anksčiau įžvelgėme nuotolinio mokymo perspektyvas bei vystėme šią metodiką ir technologijas. Tad ši pandemija paskatino tik greičiau realizuoti jau turėtas idėjas ir pilnai įgyvendinti pradėtus projektus.“

Mokyklos vadovo žodžius patvirtina ir apklausos rezultatai – net 92 proc. respondentų pritarė, kad internetine platforma nuotolinėms pamokoms naudotis išties patogu. Kaip papildomus pliusus mokiniai vardija sutaupytą laiką ir kaštus transportui bei atsiradusią galimybę mokytis gyvenant užsienyje ir iš bet kurios jiems patogios vietos.

Nors užsiėmimai klasėse po karantino bus atnaujinti, dėl itin didelio susidomėjimo pamokos internetu išliks. Mokiniai galės rinktis tarp gyvų ir nuotolinių pamokų, o esant poreikiui – derinti abu būdus.

Mokinių pastabos padeda tobulėti 

Apklausoje dalyvavę mokiniai pasidalijo ir atsiliepimais, kaip „Intellectus“ paslaugas būtų galima patobulinti. Daugiausiai pageidavimų išsakyta dėl dažnesnio išeitos medžiagos kartojimo. Taip pat mokiniai pageidautų daugiau dėmesio tarimui ir išsamesnio asmeninės pažangos aptarimo.

„Aktyvus mokinių įsitraukimas padeda tobulėti visai „Intellectus“ bendruomenei, kaskart stengiamės atsižvelgti į tai, ko mokiniams trūksta pamokose, ir kas, jų nuomone, padėtų jiems pasiekti dar geresnių rezultatų. Ties tuo dirba ir kiekvienas mūsų mokytojas visus metus, kad klientams suteiktume pačią aukščiausią paslaugų kokybę. Šiuo metu intensyviai vystome ir naują mokymosi paskyrą, kuria naudodamiesi mokiniai efektyviai komunikuos su mokykla, mokytoju ir bendraklasiais, atliks užduotis, seks kursų ir savo asmeninį progresą, pažangą bei patogiai valdys paslaugas“, – teigia A. Ingelevič.

Siekdami atsidėkoti už nuoširdų dalyvavimą apklausoje, tradiciškai burtų keliu išrinkome 3 apklausos dalyvius. Stilingus išmaniuosius laikrodžius dovanų gaus:

Vaiga iš Klaipėdos
Liepa iš Vilniaus
Olga iš Vilniaus

Su laimėtojais asmeniškai susisieks „Intellectus“ administracija. Ačiū, kad padedate mums tobulėti!

IŠBANDYKITE PIRMĄJĄ PAMOKĄ BE ĮSIPAREIGOJIMŲV


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai