fbpx
2017-02-06

Sukūrėme logistikos vairuotojams kursą, kuris neatitrauks nuo vairo

Anglų kalbos kursas sunkvežimių vairuotojams

Nuo šiol sunkvežimių vairuotojams keliaujant užsienyje nekils nepatogumų. Pagal logistikos įmonės UAB „Balux“ užsakymą, mūsų specialistai parengė 3,5 val. trukmės audio kursą jų sunkvežimių vairuotojams. Kursas sukurtas remiantis konkrečiais įmonės pageidavimais ir tikslais.

Metodika, leidžianti išmokti nelankant kursų

Reikalingas tik audio grotuvas. Vairuodami sunkvežimius vairuotojai klausysis mūsų įgarsinto kurso ir kartu su mūsų mokytojais tars ir kartos reikalingus žodžių junginius bei sakinius. Vairuotojams nereikės lankytų kursų, nes mokymasis vyks darbo metu sunkvežimio kabinoje.

Telefone ir planšetėje

Įteikiame kursą įmonės atstovamsKursą lydi ir skaitmeninis vadovėlis. Prireikus, telefone arba planšetėje vairuotojai atsidarys skaitmeninę knygą ir ras reikiamą frazę ar sakinį konkrečiai situacijai.

Išmoks susikalbėti dažniausiai pasitaikančiose situacijose

Vairuotojai išmoks paklausti, paprašyti ir atsakyti į klausimus situacijose, dažniausiai pasitaikančiose jų kelionėse. Paklausti kelio, paprašyti pagalbos, apibūdinti ir pranešti apie gedimą, apibūdinti krovinį, apsipirkti, apibūdinti koordinates ir daug kitų būtiniausių situacijų.

Tikrinsime įgytas žinias

Sukūrėme patogią žinių įvertinimo sistemą, kuri leis pamatuoti kurso efektyvumą ir vairuotojų pažangą.


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai