fbpx
2019-06-27

Prasidėjo anglų kalbos vasaros kursai: pamokas lanko ir tėvai, ir vaikai

Vaikų anglų kalbos dienos stovyklos

Anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ tik vasarą vykstančius intensyvius kalbos kursus noriai lanko ir paaugliai, ir suaugusieji, o mažiausieji užsienio kalbą gvildena teminėse dienos stovyklose apsuptyje draugų. Nepaisant skirtingo amžiaus, veiklų ir interesų, visi jie skiria savo jėgas ir laiką tokiam pačiam tikslui – išmokti laisvai bendrauti kalba, be kurios šiandien jau negalima žengti nė žingsnio.

Dienos stovyklos – asmenybės augimui

Anglų kalbos dienos stovykloje vaikams laikomasi kompetentingų mokytojų išmintingai apgalvoto plano: tarp praktinių pamokų – poilsio minutės ir pasistiprinimas šiltu maistu, kūrybinės užduotys, žaidimai, konkursai, išvykos, vaizdo įrašų peržiūra ir diskusijos. Praktika rodo, kad šiuolaikiniams vaikams pritaikytas modernus mokymo būdas ne tik leidžia visiškai įsitraukti į mokymosi procesą, bet ir ugdo socialinius įgūdžius, padeda įveikti viešojo kalbėjimo baimę.

Dienos stovyklos vaikams Vilniuje ir Kaune

Išsirink dienos stovyklą

Maksimalūs rezultatai per minimalų laiką: intensyvūs kursai suaugusiesiems

Ko gero, daugelis sutiktų, kad saulėtasis metų laikas atneša ne tik geresnę nuotaiką, bet ir impulsą keistis į gera, pasinerti į avantiūrą, išmokti kažko naujo. Intensyvių anglų kalbos kursų programa suaugusiesiems buvo sukurta, siekiant pagerinti mokymosi efektyvumą ir pagreitinti pažangą. Pasirinkus šiuos, tik vasarą vykdomus kursus, kalbėjimo įgūdžiai įgyjami dvigubai greičiau, be to ir pigiau, lyginant su kitomis kursų programomis. Užsiėmimų metu, padedant profesionalių pedagogų, mokomasi kalbėti ne tik laisvai, bet ir taisyklingai – gramatikos taisyklės įtvirtinamos, kuriant realius pokalbius ir įvairias gyvenimiškas situacijas. Net ir praleidus pamoką ar norint ją pasikartoti, visa medžiaga prieinama asmeninėje interneto paskyroje. Pasibaigus kursams, įteikiamas dvikalbis sertifikatas.

intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems

Išsirink intensyvius kursus suaugusiems

Specialiai moksleiviams – anglų kalbos praktika

Atsižvelgus į tai, kad mokykloje dažnam moksleiviui dėl perpildytų klasių nepavyksta praktiniu būdu įtvirtinti anglų kalbos, sukūrėme intensyvius 2 savaites trunkančius kursus – anglų kalbos praktika moksleiviams. Užsiėmimų metu dirbama mažose grupėse, stiprinami šnekamosios kalbos įgūdžiai, o kiekvieno spragoms ištaisyti į individualią pagalbą skuba tarptautinės patirties įgiję mokytojai. Tokiose pamokose, pasak anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ vadovo Andriaus Ingelevič, vadovėlių nerasite – čia mokomasi, pasitelkiant šiuolaikiškus metodus, praktikuojama gyvoji kalba – turtinamas žodynas, kuriami dialogai, atrandami kalbos žaidimai, skiriamos kūrybinės užduotys. 4 dienas per savaitę vykstanti praktika yra puikus pasirinkimas moksleiviams, norintiems pajausti tikrąjį anglų kalbos skonį, o įgytomis žiniomis džiaugtis visus metus.

Anglų kalbos kursai moksleiviams vasarą

Išsirink vasaros praktiką paaugliams


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai