fbpx
2019-10-21

Kauniečiai pamilo anglų kalbos mokymąsi: liko paskutinės vietos

Anglų kalbos kursai Kaune

Pernai anglų kalbos mokykla „Intellectus“ pranešė atidaranti pirmąjį padalinį Kauno mieste. Praėjus šiam laikui, matyti, kad „Intellectus“ pedagogų komanda kauniečių lūkesčius pateisino – įvairių lygių anglų kalbos kursai Kaune užpildomi itin sparčiai, o teigiamas žmonių įvertinimas verčia susimąstyti ir apie antrojo padalinio steigimą mieste.

Mokyklos padalinys Kaune – pagrįstas sprendimas

Nuo pat mokyklos įkūrimo 2009 m. mokyklos specialistų komanda telkėsi į savo misiją – suteikti interaktyvius, linksmus ir kokybiškos anglų kalbos kursus kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Padalinys Kaune – tai šios misijos dalis.

„Kaune vykstantys kursai – kaip niekad svarbūs šiandien, nes miestas pastaraisiais metais itin atsinaujina ir modernėja, steigiasi naujos tarptautinės įmonės, todėl anglų kalbos poreikis – vis didesnis. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti naujoviškas, nenuobodžias pamokas, kurių metu nesukišame nosių į vadovėlius, o atvirkščiai – aktyviai komunikuojame, kuriame gyvus, realistiškus dialogus, žiūrime vaizdo medžiagą. Stengiamės mokymąsi pateikti kuo originaliau, todėl užsiėmimų metu naudojamės kalbos žaidimais ir kūno kalba,“ – dėstymo subtilybes atskleidžia „Intellectus“ vadovas A. Ingelevič.

Anglų kalbos poreikį diktuoja modernėjantis Kauno miestas

Specialistas pasakoja, kad parodytas kauniečių susidomėjimas anglų kalbos pamokomis net buvo didesnis nei tikėtasi. Vis dėlto, didelį anglų kalbos poreikį lemia globalėjanti Kauno darbo rinka ir padidėjęs turistų skaičius mieste.

Mieste sparčiai kuriasi naujos tarptautinės įmonės ir nauji verslo centrai. Per pastaruosius metus apie savo atėjimą į miestą paskelbė plačiai verslo pasaulyje žinomi vardai – „Continental“, „Hollister Incorporated“, „Hella“. Ne paslaptis – norint gauti gerai apmokamą darbą žinomoje įmonėje, būtina laisvai komunikuoti angliškai.

Anglų kalbos pamokos Kaune

 

Išbandyk dabar

 

Tuo tarpu, vis dažniau ir mažo, ir didelio verslo savininkai susiduria su angliškai kalbančiais klientais, kuriuos į Lietuvą vilioja pigūs tiesioginiai skrydžiai, palankios kainos, įdomūs objektai bei smalsumas atrasti naują, mažiau žinomą miestą.

Ateities perspektyvos – antrasis padalinys Kaune

Itin patogioje vietoje, Kauno Žaliakalnio rajone, įsikūrusios anglų kalbos mokyklos vadovybė dėl itin didelio žmonių susidomėjimo kalbos kursais svarsto apie antrojo padalinio įkūrimą.

„Kauniečių susidomėjimas anglų kalbos pamokomis išties visą mūsų komandą įkvepia ir toliau stengtis, tobulėti ir ieškoti galimybių steigti antrąjį padalinį Kaune, kuris leistų dar daugiau žmonių atrasti anglų kalbos mokymosi džiaugsmą,“ – teigia A. Ingelevič.

Paskutinė galimybė prisijungti prie rudens sezono grupių

Nors vietos sparčiai tirpsta – jų dar yra, todėl norintys išmokti šiuolaikiniame pasaulyje kone kiekviename žingsnyje reikalingos užsienio kalbos, kviečiami prisijungti prie kursų jau dabar. Išsirinkti tinkamiausius kursus padės mūsų puslapyje prieinamas trumpas kalbos testas, kuris nustatys jūsų turimą anglų kalbos lygį ir pasiūlys tinkamiausius kursus.

 

IŠSIRINK KURSUS TVARKARAŠTYJE


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai