Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 636 24711
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Tai buvo įdomiausios ir efektyviausios anglų kalbos pamokos – Intellectus mokyklos dėka.

Ana Labanauskė, UAB ‘Paroc’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Kunigai, teisininkai ir gydytojai vartoja apie 15000 žodžių profesinėje leksikoje. Kvalifikuoti darbuotojai be aukštojo išsilavinimo – apie 6000.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Rugpjūtį vaikus ir suaugusiuosius mokys anglakalbis mokytojas iš Bristolio
2017-07-25

Rugpjūtį anglų kalbos mokytojas iš Bristolio (Jungtinė Karalystė) Džeimsas Nelsonas (James Nelson) dirbs „Intellectus“ dieninėje vaikų vasaros stovykloje bei suaugusiųjų kursuose.

Džeimsas kartu su dvejomis stovyklos mokytojomis padės lavinti vaikų kalbos tarimą ir kalbėjimo su gimtakalbiais įgūdžius. Britas taip pat asistuos suaugusiųjų bendrinių, šnekamųjų ir intensyviųjų grupių mokytojams, pamokų metu ves praktinius užsiėmimus, dalyvaus pokalbiuose ir diskusijose.

Džeimsas apie mokymą

“I’m looking forward to meeting all the students. Seeing my students being able to freely use the language we learn in their everyday activities would be rewarding. I hope everyone will enjoy classes as I would introduce topics in a fun and exciting way. I look forward to teaching and meeting everyone here at the school and I know I would take with me some great experiences and memories.”

Mokytojo kvalifikacijos

Džeimsas Jungtinėje Karalystėje yra įgijęs TEFL – anglų kaip užsienio kalbos mokymo – sertifikatą (The TEFL Academy, JK).

Kviečiame registruotis į vaikų vasaros stovyklą ir suaugusiųjų kursus bei kartu su anglakalbiu mokytoju tobulinti šnekamąją anglų kalbą.