Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 636 24711
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Tik Intellectus mokykloje išmokome kalbos teoriją taikyti praktikoje.

Aušra Jauniškytė, UAB ‘SK Impeks medicinos diagnostikos ir gydymo centras’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Net ir mintinai išmokę visą anglų–lietuvių kalbų žodyną nebūtinai mokėsite paprašyti kavos Londono kavinėje.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Britų kilmės mokytojas Ianas Smithas nuo šiol „Intellectus“
2018-07-20

Prie anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ Žirmūnų padalinio mokytojų komandos prisijungė išskirtinė asmenybė – mokytojas Ianas Duncanas Smithas.

Gimęs JK, dėstė ko ne visame pasaulyje

Anglų kalba Ianui yra gimtoji. Jis gimęs Didžiojoje Britanijoje, pastaruoju metu gyveno Bahamose, kur ne tik mokė anglų, bet ir ispanų bei lotynų kalbų, dėstė Karibų jūros regiono istoriją ir ėjo vidurinės mokyklos direktoriaus pareigas. Be gimtosios Didžiosios Britanijos, mokytojas dėstė JAV, Omane, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje, Čekijoje ir kitose šalyse.

Ianas – išskirtinė asmenybė

Mokytojas Ianas Smithas – ne tik didžiulę profesinę patirtį sukaupęs anglų kalbos specialistas, bet ir mokytojas, kuris puikiai žino, kaip užsienio kalbų mokytis savarankiškai. Be gimtosios anglų, jis kalba prancūzų, ispanų, rusų, italų, portugalų, vokiečių, lenkų ir lotynų kalbomis. Tai atveria plačias galimybes pažinti naujas kultūras keliaujant – Ianas yra aplankęs daugiau kaip šimtą pasaulio šalių!

Ianas anglų kalbos moko ir Lietuvoje

Po daugiau nei pusmetį trūkusio planavimo, organizavimo ir derybų — Ianas savo sukauptomis žiniomis, įdomiomis istorijomis ir patirtimi dalysis su mūsų mokiniais anglų kalbos mokykloje „Intellectus“.

Vasaros stovyklos su mokytoju Ianu

Nuo pat liepos mokytojas dirba mūsų vaikų stovyklose Žirmūnuose. Kviečiame ir jūsų vaikus anglų kalbos įgūdžius lavinti su išskirtiniu pedagogu Ianu — skubėkite registruotis į vasaros anglų kalbos dienos stovyklas mūsų padalinyje Žirmūnuose visą vasarą.
 
Stovyklų tvarkaraščiai