fbpx
2019-04-18

Apie mūsų anglų kalbos dienos stovyklas rašo 15min.lt

Anglų kalbos dienos stovykla Vilniuje ir Kaune Intellectus

Vasarai artėjant daugelis tėvų sprendžia dilemą – ar per ilgas vasaros atostogas vaikai turėtų pramogauti ir ilsėtis po sunkių mokslo metų, ar nenustoti lavinti savo gebėjimus ir įgyti naujų žinių. Viena vertus vaikams reikalingas poilsis, tačiau ar trys mėnesiai vien poilsio vaikui naudingi? Remdamiesi specialistų rekomendacijomis ir pasaulio stovyklų praktika, su portalu 15min.lt pasidalijome patarimais, kaip išnaudoti vasaros atostogas naudingai, pristatėme mūsų populiariąsias anglų kalbos dienos stovyklas Vilniuje ir Kaune.

Svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp mokymosi ir poilsio

Anot vaikų specialistų, po ilgų dviejų ar trijų mėnesių atostogų vaikai užmiršta tai, ko išmoko per metus. Nustatyta, jog vaikų rezultatai rugsėjį būna geresni, jei jie vasarą yra lavinami, sudaromos sąlygos keliauti, įgyti žinių, lankytis stovyklose. Lavinamosios stovyklos vasarą sulaukia vis didesnio populiarumo – sporto, kūrybiškumo, užsienio kalbų ir kt. Tyrimais nustatyta, kad turiningai vasarą leidžiančių vaikų atotrūkis tarp pavasario ir rudens semestrų gerokai sumažėja.

Kodėl tėvai renkasi anglų kalbos dienos stovyklas

Tėvai registruoja vaikus į anglų kalbos stovyklas norėdami praktiškai įtvirtinti bendrojo lavinimo mokykloje įgytas teorines žinias, išlavinti šnekamosios kalbos įgūdžius ir užtikrinti, kad jų vaikai atostogas leis ne prie kompiuterių ar telefonų ekranų, bet užsiims smagia, turininga ir lavinančia veikla, kol tėvai dirba.

Dienos stovyklos daugeliui tėvų patrauklesnės nei išvykstamosios, nes, pirmiausia, yra keliskart pigesnės. Be to, čia vaikas praleidžia ne visą parą, o dalį dienos, yra tinkamai kontroliuojamas, vakare po stovyklos grįžta namo, tad lieka pakankamai laiko pailsėti, pabūti su šeima.

Apie vasaros anglų kalbos dienos stovyklas INTELLECTUS

Mūsų populiariose dienos stovyklose Vilniuje bei Kaune verda socialinis gyvenimas – laviname ne tik anglų kalbos įgūdžius, bet ir žaidžiame kalbos žaidimus, mokome bendrauti, dalyvaujame tikrose gyvenimiškose situacijose anglų kalba, pavyzdžiui, kepame tortą pagal anglišką receptą, pasidaliname pareigomis ir angliškai pristatome savo dalį, mokomės duoti nurodymus ir juos suprasti, rengiame projektus ir vykstame į išvykas. Itin daug dėmesio skiriame kalbėjimui angliškai, interaktyvioms veikloms, vaikai gauna galimybių eksperimentuoti, įgyti bendravimo įgūdžių ir išmokti komandinio darbo.

Šiemet džiaugiamės puikiais stovyklos mokytojais, turinčiais tarptautinės stovyklų patirties, dirbusiais stovyklose pažangiose pasaulio mokyklose, įgijusiais išsilavinimą ir patirties Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, JAV ir kitose užsienio šalyse.

 

Skaitykite visą straipsnį 15min.lt

 

Išsirinkite stovyklą tvarkaraštyje


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai