fbpx
2018-10-22

Virš 100 Vilniaus m. savivaldybės darbuotojų tobulina kalbą „Intellectus“

Anglų kalbos kursai Vilniaus miesto savivaldybėje

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ džiaugiasi, kad jau daugiau nei pusę metų bendradarbiaujame su Vilniaus miesto savivaldybe! Laimėję viešųjų pirkimų konkursą, pasirašėme naują sutartį dėl daugiau nei 100 įstaigos darbuotojų anglų kalbos mokymų ir tęsiame bendradarbiavimą mažiausiai iki kitų metų pavasario!

 
Balandį kartu su savivaldybės Personalo mokymų ir veiklos valdymo skyriaus vedėja Laura Kriaučiūnaite-Teresevičiene pasirašėme pirmąją sutartį, mūsų bendradarbiavimą pratęsėme ir šių metų spalį. Sutartimi įsipareigojome taikyti šiuolaikinius anglų kalbos mokymo metodus bei suteikti aukščiausią mokymo kokybę lavinant anglų kalbą daugiau nei šimtui sostinės savivaldybės darbuotojų.

Mokinių atsiliepimai

Remiantis Personalo departamento atliktos besimokančiųjų apklausos rezultatais, įstaigos darbuotojai itin aukštai vertino savo mokytojus ir taikomą mokymo metodiką. Mokymus administruojantys specialistai džiaugėsi efektyviai organizuojamais kursais, operatyviu mokinių lygių įvertinimu ir paskirstymu į grupes, laiko planavimu ir IT sprendimais, leidžiančiais stebėti dalyvių pažangą bei lankomumą.

Programą pritaikėme prie įstaigos darbo specifikos

Mokyklos „Intellectus“ valstybės tarnautojų anglų kalbos mokomoji programa yra patvirtinta Valstybės tarnybos departamento, joje numatėme viešajam administravimui bei vietos savivaldai skirtą anglų kalbos kursų tematiką,  mokysime angliškai aptarnauti savivaldybės klientus, kokybiškai bendrauti telefonu ir raštu užsienio kalba.
Džiaugiamės, kad Vilniaus miesto savivaldybė renkasi pažangų mokymąsi, o mokykla „Intellectus“ gali kartu dirbti Vilniaus labui!
 
Gaukite kursų pasiūlymą savo įmonei


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai