Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 699 28476
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Tik Intellectus mokykloje išmokome kalbos teoriją taikyti praktikoje.

Aušra Jauniškytė, UAB ‘SK Impeks medicinos diagnostikos ir gydymo centras’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Iki 2040 metų angliškai kalbės 3 milijardai planetos gyventojų. Tai sudarys apie 40 % pasaulio žmonių.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Virš 100 Vilniaus m. savivaldybės darbuotojų tobulina kalbą „Intellectus“
2018-10-22

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ džiaugiasi, kad jau daugiau nei pusę metų bendradarbiaujame su Vilniaus miesto savivaldybe! Laimėję viešųjų pirkimų konkursą, pasirašėme naują sutartį dėl daugiau nei 100 įstaigos darbuotojų anglų kalbos mokymų ir tęsiame bendradarbiavimą mažiausiai iki kitų metų pavasario!

 
Balandį kartu su savivaldybės Personalo mokymų ir veiklos valdymo skyriaus vedėja Laura Kriaučiūnaite-Teresevičiene pasirašėme pirmąją sutartį, mūsų bendradarbiavimą pratęsėme ir šių metų spalį. Sutartimi įsipareigojome taikyti šiuolaikinius anglų kalbos mokymo metodus bei suteikti aukščiausią mokymo kokybę lavinant anglų kalbą daugiau nei šimtui sostinės savivaldybės darbuotojų.

Mokinių atsiliepimai

Remiantis Personalo departamento atliktos besimokančiųjų apklausos rezultatais, įstaigos darbuotojai itin aukštai vertino savo mokytojus ir taikomą mokymo metodiką. Mokymus administruojantys specialistai džiaugėsi efektyviai organizuojamais kursais, operatyviu mokinių lygių įvertinimu ir paskirstymu į grupes, laiko planavimu ir IT sprendimais, leidžiančiais stebėti dalyvių pažangą bei lankomumą.

Programą pritaikėme prie įstaigos darbo specifikos

Mokyklos „Intellectus“ valstybės tarnautojų anglų kalbos mokomoji programa yra patvirtinta Valstybės tarnybos departamento, joje numatėme viešajam administravimui bei vietos savivaldai skirtą anglų kalbos kursų tematiką,  mokysime angliškai aptarnauti savivaldybės klientus, kokybiškai bendrauti telefonu ir raštu užsienio kalba.
Džiaugiamės, kad Vilniaus miesto savivaldybė renkasi pažangų mokymąsi, o mokykla „Intellectus“ gali kartu dirbti Vilniaus labui!
 
Gaukite kursų pasiūlymą savo įmonei