fbpx
2019-11-25

CVbankas.lt: geriausi specialistai žvalgosi privačių mokyklų pasiūlymų

Anglų kalbos mokytojas Intellectus

Tuo tarpu, kai valstybinių švietimo įstaigų pedagogai suka galvą, kaip ir dar vieną mėnesį išgyventi iš kuklaus atlyginimo, kai kuriose privačiose Lietuvos mokyklose, tarp kurių ir anglų kalbos mokykla „Intellectus“, situacija kitokia. CVbankas.lt vadovo Tomo Toleikio teigimu, darbas privačiame sektoriuje pedagogikos specialistus traukia ne tik dėl solidaus darbo užmokesčio, bet ir dėl patrauklių sąlygų bei modernaus požiūrio į mokytoją.

Švietimo situaciją keičia privačios mokyklos

Vieno populiariausių darbo skelbimų portalo CVbankas.lt vadovas Tomas Toleikis, 15min.lt žurnalistams komentuodamas švietimo srities pasiūlymus, įžvelgė, kad mokytojams ilgus metus nebuvo siūloma solidžių atlyginimų, tačiau pastaruoju metu dėl kylančios ekonomikos situacija po truputį kinta. „Šiais metais pedagogų darbo skelbimų – net 52 proc. gausiau nei pernai. Pastebime, kad daugiausiai naujų specialistų ieško privačios švietimo įstaigos. Privatus augantis sektorius ir kylanti ekonomika, išties, keičia padėtį švietimo srityje – siūlomas ne tik didesnis darbo užmokestis, bet ir puikios sąlygos. Pavyzdžiui, pedagogai turi galimybę kasmet tobulėti įvairiose stažuotėse ir kursuose, mokoma naujose patalpose, klasės aprūpinamos modernia įranga ir interaktyviomis priemonėmis,“ – tvirtino CVbankas.lt atstovas.

Atlyginimas nenusileidžia Europos Sąjungos šalims

Naujienų portalo 15min.lt kalbintas anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ vadovas Andrius Ingelevič atskleidė, jau nuo pat darbinės veiklos pradžios supratęs, kad užtikrinti aukštą anglų kalbos kursų kokybę galima tik tada, kai mokytojas gaus savęs vertą darbo užmokestį: „Džiaugiamės, kad mūsų mokytojai yra Didžiosios Britanijos, Ispanijos, JAV ir kitų šalių universitetų absolventai. Dėl patrauklių darbo sąlygų ne vienas šių specialistų iškeitė mokytojo kėdę svetur į galimybę mokyti gimtojoje šalyje.

Anglų kalbos mokytojas Intellectus Steponas mokykloje Intellectus

 

Susipažink su mokytojais

 

Siekdami išlaikyti itin aukštos kvalifikacijos specialistus, stengiamės pasiūlyti ne mažesnį atlyginimą nei kitose Europos šalių mokyklose. Norime, kad mokytojai jaustųsi gerbiami ir svarbūs, todėl atsižvelgiame į kiekvieno specialisto nuomonę, pasiūlymus, kuriame ir palaikome draugišką atmosferą kolektyve.“

Paklausiausias – įvairiapusis mokytojas

A. Ingelevič atkreipė naujienų portalo skaitytojų dėmesį – kandidatui į šiuolaikišką mokyklą neužtenka puikiai mokėti anglų kalbą ar išmanyti skirtingas metodikas. Pasak jo, geras specialistas taip pat turi būti charizmatiškas, mokėti lengvai užmegzti draugišką ryšį su pamokos dalyviais – tam, kad mokymasis taptų maloniu, įdomiu ir asmeninę pažangą užtikrinančiu procesu. „Labai svarbu, kad pamokos būtų smagios ir jose mokinys jaustųsi gerai. Čia lemiamą vaidmenį atlieka mokytojas. Jei anglų kalba gvildenama tokioje aplinkoje, kur mokytojas dėsto su užsidegimu, sukuria gerą mokymosi atmosferą, naudojasi moderniomis priemonėmis ir yra visada pasiruošęs padėti – mokinius aplanko džiuginantys rezultatai, o meile anglų kalbai užsikrečia net ir tie, kam ji dar visai neseniai buvo svetima,“ – portalui 15min.lt pastebėjimus iš profesinės veiklos įvardijo A. Ingelevič.

 

Registruokis į kursus

Skaitykite visą straipsnį 15min.lt


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai