fbpx
2020-01-03

Anglų kalba – geriausias 2020-ųjų pažadas

Geriausias naųjų pažadas anglų kalba INTELLECTUS 2020

Naujus metus paprastai pradedame užsibrėždami naujus tikslus. Vieniems tai pažadas lankyti sporto klubą, kitiems – asmenybės tobulinimas skaitant ar įgyjant naujų žinių. Neabejojame, kad gebėjimas susikalbėti su net penktadaliu pasaulio gyventojų – puiki motyvacija kiekvienam. Drąsiai teigiame, kad siekis išmokti anglų kalbą yra geriausias 2020-ųjų pažadas.


Mokėdami anglų kalbą, susikalbėsite su daugiau nei 1,5 mlrd. žmonių, išsibarsčiusių po visą pasaulį. Anglų kalba praverčia tiek keliaujant, tiek siekiant aukštų pareigų. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad gerai angliškai kalbantys gauna didesnes pajamas ir geresnes karjeros galimybes. Šios užsienio kalbos žinios – viena iš turiningiausių dovanų, kurią galite sau įteikti.

Kokia nauda?

Papildomi šios kalbos privalumai nesuskaičiuojami: į anglų kalbą verčiamos visos garsiausios tarptautinės knygos, kino filmai ar serialai, be to, tai – pagrindinė interneto kalba. Jei turite išskirtinių pomėgių, gilintis į dominančią temą ir rasti papildomos informacijos bus kur kas lengviau turint anglų kalbos žinių. Dauguma šaltinių taip ir neišverčiami į lietuvių kalbą.


Anglų kalbos žinių stokojantys asmenys yra priversti atsiriboti nuo geresnio pasaulio pažinimo ir daugybės vertingos informacijos. Neabejojame, kad išmokę šią kalbą naudą įvertinti netruksite – tai taps puikiu Jūsų asmenybės tobulėjimo pasiekimu.

 

 

REGISTRUOKIS DABAR

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ pernai šventė veiklos dešimtmetį. Tapti vienais iš savo srities lyderių mums padėjo pažangių anglų kalbos mokymo metodų taikymas. Pasitelkdami išskirtines metodikas laviname visų amžiaus grupių anglų kalbos žinias. Išsiskiriame komunikacinių metodų taikymu pamokose, orientuojamės į šnekamosios kalbos lavinimą ir praktinių kalbos gebėjimų ugdymą.


Kita mūsų sėkmės priežastis – išskirtinis dėmesys mokymo specialistų atrankai, rūpinimasis jų kvalifikacijos kėlimu ir tobulėjimu. Mūsų kolektyvas išsiskiria kompetencija, kūrybiškumu ir motyvacija. Turima tarptautinė patirtis padeda mums sėkmingai motyvuoti mokinius, įtraukti į mokymosi procesą ir užtikrinti pažangą. Savo mokykloje mokome pasitelkdami pažangiausiose pasaulio mokyklose taikomus metodus.


Neabejokite, siekis mokytis anglų kalbos – geriausias 2020-ųjų pažadas.

Išsirink norimas pamokas tvarkaraštyje


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai