fbpx
2019-05-15

Apklausos rezultatai atskleidė, kaip mokiniai vertina „Intellectus“

Anglų kalbos mokykla Pašilaičiuose

Ypatingas dėmesys mokiniams – vienas pagrindinių anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ sėkmės veiksnių. Reguliariai atliekame mokyklos administracijos parengtas mokinių pasitenkinimo apklausas siekdami išsiaiškinti klientų lūkesčius ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Šių metų rezultatai – itin džiuginantys. Apklausus daugiau kaip 300 mokinių paaiškėjo, kad mūsų mokyklai skiriamas išties aukštas įvertinimas – 9 iš 10.

Pamokos įdomios ir gerai paruoštos

„Nuo pat pirmojo padalinio atidarymo 2009 m. ypatingą dėmesį skiriame pažangių anglų kalbos metodų taikymui lavinant vaikų ir suaugusiųjų anglų kalbos įgūdžius. Komunikaciniai metodai leidžia orientuoti pamokos turinį į šnekamosios kalbos lavinimą ir praktinių kalbos gebėjimų ugdymą,“ – sako „Intellectus“ vadovas Andrius Ingelevič.

Remiantis apklausos rezultatais, beveik visi mokiniai (94 proc.) sutinka, kad pamokos vedamos įdomiai ir įtraukiai, o 95 proc. sutinka su teiginiu, kad pamokos yra struktūrizuotos ir tinkamai paruoštos.

Itin didelis dėmesys mokykloje skiriamas specialistų atrankai, jų kvalifikacijai ir nuolatiniam tobulėjimui. „Tokį įvertinimą gavome būtent kompetentingų, kūrybiškų ir motyvuotų anglų kalbos mokytojų, turinčių tarptautinės patirties, dėka. Mokykloje nuolat akcentuojame, kad norėdami pasiekti gerų mokymo rezultatų turime sudominti mokinius ir skatinti motyvaciją per visą kursą“, – teigia mokytoja ir mokyklos metodininkė Sandra Burokaitė.

Į pamokas mokiniai eina noriai, be įtampos, ir sulaukia individualaus dėmesio

90 proc. mokinių nurodė, kad grupinėse pamokose gauna pakankamai individualaus dėmesio. Net 96 proc. pažymėjo, kad pamokose mokykloje „Intellectus“ tvyro gera nuotaika, padedanti atsipalaiduoti ir nesivaržyti bet kada klausti mokytojo, jei kyla klausimų. Didžiausiu pripažinimu laikome tai, kad 93 proc. apklaustųjų pamokas lanko noriai ir jų laukia.

Apklausos rezultatai rodo, kad pateisiname mokinių lūkesčius ne tik dėl mokymosi kokybės, bet ir dėl kuriamos aplinkos.

Apklausos rezultatai - anglų kalbos kursai INTELLECTUS

Išsirink kursus tvarkaraštyje

Geriausi rezultatai – naujajame padalinyje Kaune

„Rugsėjį priėmėme ryžtingą sprendimą pažangiausius anglų kalbos mokymo metodus siūlyti ne tik Vilniaus gyventojams. Apklausa parodė, kad kauniečiams ši paslauga buvo tikrai reikalinga,“ – džiaugiasi „Intellectus“

vadovas.

9,2 balo iš 10 – taip mokyklą įvertino kauniečiai. Kaune, Žaliakalnyje, įsikūręs naujasis „Intellectus“ padalinys gavo geriausią įvertinimą iš visų mokyklos padalinių Lietuvoje. Džiaugiamės, kad pavyko sėkmingai perkelti per dešimt metų sukauptą patirtį ir į kitą Lietuvos didmiestį. Vos praėjusių metų rugsėjį atidarytas padalinys jau tapo vienu sėkmingiausių.

Mokiniai patenkinti ir savo mokymosi rezultatais

Besimokantieji puikiai vertina savo rezultatus, sako darantys aiškią pažangą, su kiekviena pamoka jaučiasi vis daugiau žinantys ir gebantys. Neseniai pradėjusieji mokytis kalbos neretai susilaiko nuo rezultatų vertinimo, tačiau po kelių mėnesių kursų ir šie mokiniai ima pastebėti pasiekimus.

Mokiniai patarė, kaip tobulėti

Apklausoje dalyvavę mokiniai patarė mums, kaip ir toliau gerinti paslaugas. Sulaukėme daugybės motyvuojančių atsiliepimų: „Linkiu ir toliau išlaikyti aukštą lygį… Ačiū, kad esate“, „Mokytoja labai kompetentinga, visada įdomios, naudingos pamokos. Ir juoko, ir žinių pakanka :)“ ir pan. Mokiniai taip pat pasiūlė įvairių minčių, kaip dar labiau pagerinti mokymąsi: pritaikyti internetinius mokymosi išteklius mobiliesiems įrenginiams, internetinę mokomąją paskyrą papildyti namų skaitiniais ir gramatikos pratimais. Atsižvelgsime ir į mokinių asmeninius pageidavimus bei prašymus gerinti pamokų naudingumą.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo apklausoje. Sieksime, kad mūsų paslaugos atitiktų net ir pačius aukščiausius jūsų lūkesčius.

 

Išsirink bandomąją pamoką


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai