fbpx
2018-03-15

„Intellectus“ anglų kalbos pamokos vaikams – žurnale „National Geographic Kids“

„Intellectus“ anglų kalbos pamokos vaikams

Nuo šių metų pradžios anglų kalbos mokykla „Intellectus“ bendradarbiauja su leidiniu vaikams „National Geographic Kids“. Visus metus mažieji žurnalo skaitytojai galės gilinti anglų kalbos žinias mūsų patyrusių mokytojų parengtomis temomis. Tai – 12 pamokėlių ciklas, per kurį apžvelgiamos svarbiausios ir reikalingiausios temos.

Partnerystė vaikų anglų kalbos įgūdžiams gerinti

„Intellectus“ ir „National Geographic Kids“ partnerystės tikslas – vaikų anglų kalbos žinių gerinimas, taikant šiuolaikiškus metodus. Žurnalo leidėjų iniciatyva patyrę „Intellectus“ mokyklos mokytojai Veslava ir Vitalijus parengė 12 aktualiausių temų ciklą. Kas mėnesį leidžiamame žurnale bus publikuojama po vieną „Intellectus“ mokytojų paruoštą pamoką.

 

Kurdami pamokėlių ciklą mūsų mokytojai rėmėsi ilgamete darbo su vaikais patirtimi ir moderniais kalbos mokymo metodais. Tad kiekviena pamoka parengta taip, kad išlaikytų visišką mažųjų skaitytojų dėmesio koncentraciją.

Viena pamoka – trys dalys

Vieno puslapio apimties pamokėlę žurnale „National Geographic Kids“ sudaro trys dalys. Tai aptariamos temos žodžių ir frazių žodynas, svarbiausios gramatinės taisyklės ir praktinė užduotis. Žodyno ir gramatikos dalis sudaro pusę pamokėlės turinio. Antroji pusė skirta praktinei namų darbo užduočiai. Jos tikslas – padėti lengviau įsisavinti teorinėje dalyje pateiktą informaciją.

 

Pirmojoje pamokėlėje „National Geographic Kids“ skaitytojai galėjo susipažinti su maisto tema. Apžvelgus pagrindinius maisto produktų ir virtuvėje atliekamų veiksmų pavadinimus, mažieji buvo kviečiami parengti salotų receptą anglų kalba. Antrojoje pamokėlėje mokytojai Vitalijus ir Veslava vaikučius kvietė susipažinti su sporto tema, trečiojoje – su kūno dalimis.

Svarbu ir tarimas bei rašymas

Su tėvelių pagalba atlikę namų darbo užduotis, vaikai kviečiami apsilankyti mūsų interneto svetainėje. Čia, peržiūrėdami vaizdines pamokėles, jie gali ne tik pasitikrinti atliktos užduoties atsakymus, bet ir patobulinti išmoktų žodžių bei frazių tarimą.

 

Taip pat kas mėnesį mažuosius „National Geographic Kids“ skaitytojus kviečiame parengti rašto darbą, susijusį su tą mėnesį aptariama tema. Perskaitę ir pataisę mus pasiekusius rašto darbus, juos paskelbsime savo interneto svetainėje. Rašto darbų laukiame adresu: ngkids@intellectus.lt.

Vaizdinės pamokėlės pasiekiamos visiems

Anglų kalbos pamokos atviros visiems – ne tik „National Geographic Kids“ skaitantiems vaikams! Mūsų svetainėje skelbiamos vaizdo pamokos lengvai pasiekiamos visiems individualiai tobulėti norintiems vaikučiams ir jų tėveliams.

 

„National Geographic Kids“ pamokėles galite parsisiųsti spustelėję šią nuorodą: https://intellectus.lt/ngkids/.

 

Atsisiųsti pamokėles ir peržiūrėti video

 


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai