fbpx
2018-09-11

„Intellectus“ pamokos vaikams iš dalies finansuojamos NVŠ lėšomis

Anglų kalbos pamokos vaikams NVŠ

Praėjusią savaitę Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė 2018–2019 mokslo metų akredituotų neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programų sąrašą. Jame dėl savo sukauptos patirties ir visuomeninių iniciatyvų yra ir anglų kalbos mokykla „Intellectus“. Džiaugiamės, kad nuo spalio savo klientams suteiksime galimybę sumažinti pamokų kainą iš dalies finansuodami anglų kalbos būrelius (NVŠ) mokinio krepšelio lėšomis!
 
„Tai labai naudingas mūsų mokiniams mokyklos komandos pasiekimas. Rūpinamės, kad moderniausi anglų kalbos metodai būtų pasiekiami kuo didesnei visuomenės daliai. Tikime, jog taip prisidedame prie šviesesnės visų mūsų vaikų ateities,“ – teigia „Intellectus“ vadovas Andrius Ingelevič.
 
Nuo 2009 m. veikianti anglų kalbos mokykla „Intellectus“ taiko pažangius anglų kalbos mokymo metodus lavindama vaikų anglų kalbos įgūdžius.

Vaikų mokymo metodai

Pamokos vaikams dažnai siejamos su neįdomiu aiškinimu, menku praktiškumu ar beprasmiu mokymusi atmintinai. Mokykloje „Intellectus“ siekiama sudominti vaiką įdomiomis, aktyviomis ir praktiškomis užduotimis, kurios pamokas paverčia linksmu mokymosi nuotykiu. Gilindami anglų kalbos žinias, vaikai taip pat aktyviai ir produktyviai leidžia laisvalaikį, o mokydamiesi per kalbos žaidimus be didelių pastangų įgyja šnekamosios kalbos įgūdžių.
 
Vaikai pradeda suprasti natūralią kalbą ir patys ima kalbėti angliškai. Anglų kalba tampa maloniu užsiėmimu, o įgyti įgūdžiai praverčia ateityje ruošiantis brandos egzaminams, studijoms užsienyje ar ieškant darbo.
 
„Siekiame, kad anglų kalba vaikams taptų malonia ir patrauklia užklasine veikla. Patyrę mokytojai, turintys tarptautinės patirties, žino, kaip vaikus sudominti ir įtraukti į mokymosi procesą. Neabejojame, kad tai puikus ir naudingas būdas leisti laisvalaikį ir kloti savo ateities pamatus,“ – sako A. Ingelevič.

Pasinaudokite finansavimu

Kviečiame registruotis jau dabar ir pasinaudoti NVŠ finansavimu.
NVŠ krepšelio dydis – 15 Eur/mėn. vaikui. Jį galės gauti bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 klasių moksleiviai. NVŠ krepšelis galės būti skiriamas tik veiklai, vykstančiai ne mažiau nei 2 pedagogines valandas per savaitę (vieną pedagoginę valandą sudaro 60 min.), finansuoti.
 
Anglų kalbos kursų vaikams tvarkaraščiai


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai