Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 636 24711
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Nežinau, kaip motyvuojate savo darbuotojus, bet norėčiau, kad mūsų mokytojui skirtumėte premiją.

Lina Malinauskienė, UAB “Rokiškio pienas”
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Lietuvoje nemažai mokytojų vis dar kalba didesnę dalį pamokos, tuo tarpu mokinys grupėje per pamoką tekalba angliškai apie 3–7 min.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Kandidatai į prezidentus anglų kalbos kviečiami mokytis nemokamai
2019-02-12

Viešojoje erdvėje netylant diskusijoms dėl aukščiausių šalies pareigūnų užsienio kalbų žinių, anglų kalbos mokykla „Intellectus“ ėmėsi veiksmų – kandidatus į prezidentus kviečia mokytis nemokamai. Vilniuje ir Kaune padalinius turinčios mokyklos „Intellectus“ specialistai teigia, kad valstybės reprezentavimas nėra vieno asmens pareiga, tad savo patirtimi ir žiniomis yra pasiruošę prisidėti prie Lietuvos įvaizdžio gerinimo.

Žinių stoka varžo net ir aukščiausio rango pareigūnus

„Prasti anglų kalbos įgūdžiai apsunkina kiekvieno keliauti, mokytis, tobulėti ar megzti naujus ryšius norinčio žmogaus darbą ir laisvalaikį. Galime tik įsivaizduoti, koks suvaržytas savo prastų anglų kalbos žinių gali jaustis šalį reprezentuoti turintis pareigūnas. Pasitarę su kolegomis nusprendėme, kad savo žiniomis bei patirtimi galime prisidėti prie aukščiausiųjų šalies vadovų, o kartu ir Lietuvos įvaizdžio gerinimo tarptautinėje arenoje“, – sako anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ vadovas Andrius Ingelevič.

Aukščiausiems pareigūnams mažiausiai C1

„Esame akredituotas valstybės tarnautojų anglų kalbos testavimo centras ir dėka ilgametės mokymo ir testavimo patirties galime užtikrintai teigti, kad aukščiausiems šalies pareigūnams būtinos mažiausiai C1 lygio anglų kalbos žinios. Kandidatus kviečiame nemokamai įvertinti savo žinias atliekant mūsų operatyvųjį bendrinį anglų kalbos testą, o norėdami išnagrinėti kalbos gebėjimus tiksliau, įtraukiant ir kalbėjimo įgūdžių įvertinimą – kviečiame registruotis į specializuotą kalbos testą. Įvertinę kandidato lygį sudarysime individualizuotą mokomąją programą ir pakviesime lavinti kalbą nemokamai.”, – sako A. Ingelevič.

 

 

Rezultatus lemia taikomi metodai ir mokytojų profesionalumas

Mokyklos vadovas skuba paneigti mitą, kad anglų kalbos mokymasis yra ilgas, metai iš metų trunkantis procesas. Mokymasis neprailgs, jei taikomi šiuolaikiniai pažangūs metodai orientuoti į besimokančiųjų poreikius, o teorinės žinios pritaikomos praktikoje sustiprintai lavinant šnekamąją kalbą. Tokiu būdu akivaizdžių rezultatų galima pasiekti vos per keletą mėnesių.

 

„Mūsų pamokose patyrę, tarptautinės patirties turintys mokytojai įtraukia mokinius į mokymosi procesą, motyvuoja ir sudaro sąlygas nevaržomai kalbėti angliškai. Motyvacinės priemonės leidžia greitai ir efektyviai įgyti gerus kalbėjimo įgūdžius. Kandidatams į prezidentus sukursime tikslinę individualizuotą programą ir padėsime išvengti nemalonių situacijų reprezentuojant šalį aukštame lygyje“, – sako „Intellectus“ vadovas.

Individualizuotos programos verslui ir valstybiniam sektoriui

„Sudarome specialias, į organizacijas orientuotas programas, pritaikytas prie kiekvieno privataus ar viešojo sektoriaus poreikių, tad kandidatai mokysis tik to, kas reikalingiausia ir aktualiausia. Aukšti įvertinimai, kurių sulaukėme iš daugiau nei šimto įvairių lygių Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų, anglų kalbos kvalifikaciją kėlusių mūsų mokykloje liudija, kad esame pasiruošę patenkinti valstybės tarnautojų poreikius“, – teigia mokyklos vadovas A. Ingelevič.

Pasitikrinti žinias gali kiekvienas

Anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ parengtą testą kviečiami atlikti ne tik kandidatai į prezidentus, bet ir kiekvienas norintysis.

 

Bendrinis testas

 

Specializuotas testas