fbpx
2019-09-12

Klaipėdoje atidarytas vienos sėkmingiausių anglų kalbos mokyklų „Intellectus“ padalinys

Anglų kalbos mokyklos Intellectus padalinio Klaipėdoje vadovė Viktorija

Klaipėdos centre, Danės gatvėje, jau veikia naujas anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ padalinys. Pažangius metodus taikantys, tarptautinės patirties turintys pedagogai pasiruošę pajūrio gyventojams įrodyti, kad mokymasis mokyklos „Intellectus“ rengiamuose anglų kalbos kursuose Klaipėdoje gali būti kur kas įdomesnis, nei storų vadovėlių skaitymas ar nuobodus taisyklių „kalimas“.

Netradicinių metodų pamokos

Itin gerai mokinių reitinguojama anglų kalbos mokykla šiais metais švenčia savo veiklos dešimtmetį. Klaipėdoje įsikūrusi mokykla – tai jau penktasis „Intellectus“ padalinys. Čia, kaip ir kituose padaliniuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, bus siūloma labai įvairūs kursai – nuo smagių užsiėmimų vaikams iki verslo anglų kalbos suaugusiems.

Pasak mokyklos atstovų, vienas didžiausių šios mokyklos pliusų – individualus dėmesys kiekvienam mokiniui ir nedidelės bendrakursių grupės. Visa tai padeda mokiniams atsipalaiduoti, išlaisvina nuo baimės kalbėti užsienio kalba, o užsiėmimus vedantys specialistai yra pajėgūs atidžiai stebėti kiekvieno mokinio asmeninę pažangą ir padėti spręsti mokymosi sunkumus. Be to, taikoma itin moderni metodika – pačių mokinių kuriami autentiškos kalbos dialogai ir vaizdinė interaktyvi medžiaga pamokas paverčia įdomia, įtraukiančia veikla, neleidžiančia nuobodžiauti.

Mokinių sėkmės paslaptis – profesionalūs mokytojai

Mokyklos vadovas atskleidžia, kad be pažangių pamokose taikomų mokymo metodų kitas mokyklos pranašumas – itin kruopščiai atrinkti anglų kalbos specialistai. Pasak „Intellectus“ įkūrėjo Andriaus Ingelevič, mokykloje dirbantys pedagogai yra tarptautinės patirties sukaupę specialistai, nuolat tobulinantys žinias profesiniuose seminaruose ir stažuotėse.

 

 

REGISTRUOKIS DABAR

 

Klaipėdoje atsidariusio naujojo „Intellectus“ padalinio vadovė Viktorija Birbalienė taip pat kaip vieną pagrindinių mokinio sėkmės veiksnių įvardijo pedagogo profesionalumą: „Anglų kalbos mokiausi nuo 7 metų. Žinoma, per šį laiką teko susipažinti su daug skirtingų mokytojų, tačiau geriausiai sekėsi, kai pedagogas sudomindavo taip, kad mes, mokiniai, iš pasyvių pamokos dalyvių tapdavome aktyviais, žingeidžiais, drąsiais anglų kalbos vartotojais. Būtent todėl labai vertinu ir žaviuosi „Intellectus“ mokyklos metodika, šiltu bendravimu su mokiniais ir asmeniniu dėmesiu kiekvienam.“

Tikimasi didelio klaipėdiečių susidomėjimo

Anglų kalbos mokykla įsikūrė patogioje ir lengvai visiems klaipėdiečiams pasiekiamoje vietoje – Danės gatvėje.

„Kasmet pajūryje sulaukiame daugybės turistų, todėl neabejoju – ne vienas Klaipėdos gyventojas svajoja išmokti ar nori patobulinti savo anglų kalbą. Juk tada atsiveria tiek kelių, pažinčių ir galimybių! Tikiuosi, kad visi svarstantys, ar reikia mokytis anglų kalbos, apsispręs tai būtinai padaryti ir pasirinks mokyklą „Intellectus“, kur tinkamus kursus ras kiekvienas, nepriklausomai nuo savo anglų kalbos lygio – ar tai būtų pažengęs, ar tik pradedantysis vartotojas,“ – lūkesčiais dalinosi V. Birbalienė.

Pirmoji pamoka – bandomoji!

Registruotis į Danės g. 15 įsikūrusią anglų kalbos mokyklos pamokas kviečiame jau dabar. Gera žinia – jokio išankstinio apmokėjimo, nes pirmoji pamoka – bandomoji!

 

IŠSIRINK KURSUS TVARKARAŠTYJE


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai