fbpx
2020-04-17

Mokinių apklausa atskleidė, kaip sekasi mokytis anglų kalbos nuotoliniu būdu

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Pasikeitus situacijai visame pasaulyje, išlikome lankstūs ir per keletą dienų pamokas perkėlėme į virtualias klases bei jau mėnesį laiko organizuojame nuotolinius anglų kalbos kursus internetu.  Siekdami išlaikyti pačią aukščiausią pamokų kokybę ir ją nuolat gerinti, paklausėme savo mokinių, kaip jie vertina tokį mokymosi būdą.

Džiaugiasi sutaupantys laiko ir galimybe mokytis iš bet kur

Iš virš 600 apklausoje sudalyvavusių „Intellectus“ mokinių, dauguma kaip didžiausią privalumą išskyrė galimybę šiuo metu nenutrūkstamai tęsti mokymosi procesą iš namų ar bet kurios Lietuvos vietos: „Neišėjus iš namų gauni pilną anglų kalbos kursą su kalbėjimu, temų aptarimais, žaidimais, bendravimu, vaizdine medžiaga.“, „Kadangi gyvenu užmiestyje, tai man didžiausias pamokų internetu privalumas yra tas, kad laiką, kurį sugaištu važiuodama į kursus, galiu skirti mokslui.“, „Nereikia niekur važiuoti iš namų, susitaupo laiko.“

Pamokos metu – daugiau interaktyvių sprendimų

Net 92 proc. apklausos dalyvių mano, kad pamokos yra struktūruotos ir gerai paruoštos. Mokytojai pasitelkdami išmanius sprendimus interaktyviai įtraukia mokinius į mokymosi procesą ir toliau didelį dėmesį skirdami šnekamajai kalbai: „Viskas nuostabu! Man labai patinka. Pamokos visada įdomios ir kokybiškos. Visada su malonumu laukiu naujos pamokos.“, „Jaučiuosi kaip gyvoje pamokoje, mažai kuo skiriasi. Džiaugiuosi turėdama šią galimybę. Ačiū!“

Jaučiuosi kaip gyvoje pamokoje, mažai kuo skiriasi. Džiaugiuosi turėdama šią galimybę. Ačiū!

 

REGISTRUOKIS IR IŠBANDYK NUOTOLINIUS KURSUS

Techniniai nesklandumai – retai pasitaikantys

95 proc. apklausoje dalyvavusių mokinių yra patenkinti vaizdo kokybe, kurią suteikia pamokoms naudojama išmanioji „Zoom“ platforma. O 92 proc. respondentų džiaugiasi sklandžiu garsu pamokų metu.

Nors didžioji dauguma moksleivių nesusiduria su dideliais techniniais nesklandumais, netikėtų retkarčiais pasitaiko dėl silpnesnio internetinio ryšio. Kad drauge galėtume džiaugtis aukšta technine pamokos kokybe, kviečiame prieš pamoką pasitikrinti, kaip veikia internetas. Jei yra galimybė – naudoti interneto kabelį.

Džiaugiamės, kad mokyklai pavyko nepaprastai sėkmingai vos per keletą dienų pereiti nuo pamokų klasėje prie nuotolinio mokymosi, o apklausos dalyviai tokioms pamokoms skyrė 8,4 balo įvertinimą. Ir toliau sieksime gerinti nuotolinio mokymosi patirtį, prisitaikydami ir atsižvelgdami į mūsų mokinių poreikius.

 

Išsirink kursus tvarkaraštyje


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai