Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 636 24711
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Intellectus KC dirba labai profesionali bei entuziastinga komanda, su kuria taip malonu dirbti.

Edgardas Akambakas, UAB ‘Intersurgical’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Anksčiau Pietų Afrikos Respublikoje buvo tik dvi valstybinės kalbos (afrikansas ir anglų), dabar jų yra net 11.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Dalijamės naujausios mokinių apklausos rezultatais
2017-08-21

Reguliariai atliekame savo mokinių apklausą, kad sužinotume, kaip besimokantieji vertina kursų kokybę, ar jų poreikiai yra tenkinami. Apklausą atliekame telefonu, siekiame apklausti visus naujai prisijungusius mokinius.

Pirmą kartą nuomonės teiraujamės jau po pirmos pamokos

Po to, kai mokinys dalyvavo bandomojoje pamokoje, su juo susisiekia kursų koordinatorius aptarti, ar lygis tinka. Anglų kalbos kursui įsibėgėjus pasiteiraujame mokinių apie juntamą pažangą, rezultatus bei pasitenkinimą.

Apklausos rezultatai

Iš viso apklausėme 174 mokinius, iš jų kursais patenkinti arba labai patenkinti net 172 asmenys (98,85 % apklaustųjų),  vidutiniškai patenkinti 2 besimokantieji (1,15 %), o kursais nepatenkintų – 0 %. Reikėtų pabrėžti ir tai, kad kursų metu mokytojai taip pat siekia išsiaiškinti kursų dalyvių poreikius, todėl stengiamasi į juos atsižvelgti nedelsiant. Manome, kad tai viena iš priežasčių, kodėl apklausos metu retai susiduriame su kursais nepatenkintais mokiniais, o jei tokių atsiranda – stengiamės tuoj pat atsižvelgti.

Kas labiausiai patiko

Klausimas apie labiausiai patikusius kursų aspektus pateikiamas atviras, be galimų pasirinkimų variantų. Mokiniai išskyrė tris pagrindinius kursų aspektus: mokytojai (45 %), metodika (31 %) ir kursų atmosfera (24 %). Pasak mokinių, labiausiai patiko kursų mokytojai, tačiau mokinių atsiliepimuose mokytojai dažnai persipina su mokymo metodika bei kursų atmosfera. Be to, kursų dalyviai pabrėžė ir papildomų mokymosi resursų „online“ svarbą, šiais resursais yra aktyviai naudojamasi. Organizuotumas ir administracijos darbas, nedidelės grupės, geras mokinių suskirstymas lygiais ir kiti aspektai taip pat dažnai minimi mokinių, kaip kursų privalumai.

Ko pasigedo, kaip patarė tobulėti

Iš apklausos rezultatų pasisėmėme naudingų minčių bei patarimų, kaip gerinti mūsų paslaugas. Dalis mokinių, aktyviai besinaudojančių mokymosi resursais „online“, pasiūlė įvairių minčių kaip juos pagerinti: pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, papildyti daugiau lygiams pritaikytais namų skaitiniais bei internetiniais gramatikos pratimais. Taip pat išgirdome asmeninių pageidavimų ir prašymų, į kuriuos atsižvelgsime.