fbpx
2020-10-20

Mokykitės anglų kalbos su „Intellectus“ ir studijuokite užsienio universitete su KASTU

Studijos užsienio universitetuose neatsiejamos nuo anglų kalbos: egzamino laikymas, motyvacinio laiško rašymas, bendravimas su užsienio universitetais, gyvenimas svečioje šalyje. Ir vienam savarankiškai tam pasiruošti – daugiau nei sudėtinga, o kartais – net neįmanoma.

Tam, kad galėtumėte siekti savo svajonių studijų užsienio universitete, padėsime ne tik pasiruošti anglų kalbos egzamino laikymui – mūsų partneriai „Kastu International“ padės įstoti ir į norimą užsienio universitetą.

Susipažinkite su užsienio universitetais net neišeidami iš namų

Kasmet mokinių ir mokytojų laukiamos didžiosios studijų parodos, prognozuojama, kad neįvyks. Reaguodami į pasikeitusią situaciją, nevyriausybinė organizacija „Kastu International“ nusprendė studijų parodą perkelti į mokinių telefonus, planšetes ar kompiuterius ir ją organizuoja nuotoliniu būdu!

Tarptautinė paroda „Go!Study“ įvyks jau spalio 28–29 dienomis. Parodos metu moksleiviai bus kviečiami susipažinti ir pabendrauti su universitetais iš visos Europos – taip pat, kaip įprastų parodų metu, tik saugiai iš namų. Dalyvavimas šiame renginys yra visiškai nemokamas.

Patogi registracija, o kiekvienam dalyviui – savaitė anglų kalbos kursų dovanų

Paroda startuoja jau kitą savaitę, tad kviečiame nieko nelaukti ir siekti savo svajonės. Kaip dalyvauti „online“ parodoje?

  1. Susipažinkite su dalyvaujančių universitetų sąrašu.
  2. Užsiregistruokite individualiam „online“ vaizdo pokalbiui.
  3. Parodos dieną būkite „online“ ir sutartą valandą pasikalbėkite su užsienio universiteto atstovu.

Norite iš parodos pasiimti dar daugiau? Renginio dieną turėkite pasiruošęs savo pažymių išrašą ar baigimo diplomą ir sužinokite, kokie šansai būti priimtiems studijuoti – universitetai, įvertinę pažymius, galės pasakyti, ar jų užtektų, kad būtumėte sėkmingai priimti, kai teiksite stojimo dokumentus.

Visiems užsiregistravusiems ir sudalyvavusiems parodoje, padovanosime savaitę „online“ anglų kalbos kursų – mokytis galėsite taip pat niekur neišeidami iš namų!

Daugiau informacijos apie parodą ir dalyvaujantys universitetai: www.kastu.lt/paroda 

 


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai