Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 636 24711
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Tik Intellectus mokykloje išmokome kalbos teoriją taikyti praktikoje.

Aušra Jauniškytė, UAB ‘SK Impeks medicinos diagnostikos ir gydymo centras’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Anksčiau Pietų Afrikos Respublikoje buvo tik dvi valstybinės kalbos (afrikansas ir anglų), dabar jų yra net 11.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Mokytojui Yuri – Britų tarybos IELTS dirbtuvių sertifikatas
2017-11-10

„Intellectus“ mokytojas Yuri lapkričio pradžioje dalyvavo IELTS dirbtuvėse, kurias Vilniuje organizavo šį egzaminą kuruojanti Britų taryba, ir gavo baigimo sertifikatą. Dirbtuvėse buvo mokomasi naujausių technikų ir gudrybių, padedančių moksleiviui geriau pasiruošti šiam tarptautiniam egzaminui.

Apie IELTS – iš trijų pusių

IELTS egzaminas reikalingas stojantiems į Europos auštąsias mokyklas, Lietuvoje IELTS rezultatai yra pripažįstami ir įskaitomi vietoj anglų kalbos valstybinio brandos egzamino.
 
„Analizavome IELTS egzaminą iš trijų pusių: iš egzaminą sudarančio ir vertinančio žmogaus, iš mokytojo, ruošiančio mokinį šiam egzaminui, ir iš paties mokinio, kuris tą egzaminą laiko“, – pasakoja mokytojas.
 
Dirbtuvių metu buvo siekiama įgyti gilesnį suvokimą apie IELTS testavimo mechanizmą ir vertinimo principus. Dalyviai praktikavosi patys taisydami egzaminus ir lygindami juos su tikraisiais vertinimais, kuriuos pateikė profesionalūs IELTS vertintojai.

Kaip egzaminui paruošti efektyviau

Yuri pasakoja, kad dalyviai sužinojo ne tik kokius įgūdžius egzaminą laikantis asmuo privalo turėti, bet ir gavo naudingų patarimų apie mokymo technikas, padedančias efektyviai paruošti moksleivį egzaminui per ribotą laiką.
 
„Mums buvo suteikta galimybė išmoktas technikas pritaikyti praktikoje ir ateityje savo darbe, – sako mokytojas. – Tai padėjo mums suvokti, ko mokiniams ruošiantis iš tikrųjų reikia, ir suprasti tikrąsias, labiausiai paplitusias klaidas, kurias mokiniai daro per visą savo IELTS kelionę – nuo pasiruošimo iki egzamino laikymo.“

Mokymai, skirti pasirengti IELTS egzaminui

Yuri pasiruošęs pritaikyti išmoktus dalykus pamokose ir padėti mokiniams visapusiškai pasiruošti IELTS egzaminui per kuo trumpesnį laiką. Apie IELTS mokymus „Intellectus“ mokykloje daugiau galite sužinoti mūsų pasirengimo IELTS egzaminui kursų puslapyje. Pirma pamoka visada nemokama!