fbpx
2020-03-16

Nuo šiandien neriame į virtualaus mokymosi vandenynus

Atsižvelgdama į ekstremalią situaciją Lietuvoje, anglų kalbos mokykla „Intellectus“ laikosi Vyriausybės nurodymų ir nuo šiandien (kovo 16 d.) mokymus vykdo nuotoliniu būdu mokinių paskyrose ir interaktyvioje „Zoom“ platformoje.

„Net ir tokioje sudėtingoje situacijoje į iššūkius turime žiūrėti kaip į galimybes, tad mūsų mokinius supažindinsime su dar interaktyvesnėmis pamokomis. E. mokymosi formatas plačiai naudojamas visame pasaulyje ir tokios paslaugos teikimo idėją gvildenome jau seniai, tik susiklosčiusios aplinkybės paskatino ją į dienos šviesą ištraukti anksčiau nei planavome“, – sako „Intellectus“ vadovas Andrius Ingelevič.

Jis pažymi, kad ikimokyklinukams, pradinukams kovo 16–22 d. – trumpas poilsis nuo anglų kalbos. Jo metu galima savarankiškai pakartoti jau išmoktą medžiagą su vyresniųjų pagalba ar atlikti iš anksčiau užduotus namų darbus. Šiuo periodu mokytojai intensyviai ruošia metodologinę medžiagą, kaip interaktyviai ir efektyviai suteikti galimybę mažiausiems mokiniams tęsti mokymosi procesą.

Visiems kitiems mokiniams pamokos vyksta įprastu grafiku ir realiu laiku interaktyvioje „Zoom“ programėlėje. Namų darbai ir visa reikiama studijų medžiaga bus ir toliau keliama į mokinių paskyras.

„Pamokos ir toliau vyksta realiu laiku su mokytoju ir visa grupe, tik virtualioje erdvėje – mokinio išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio ekrane. Toliau bus sustiprintai ugdomi kalbėjimo, klausymo ir rašymo įgūdžiai. Ši platforma mokymosi procesą paįvairins ir pavers dar interaktyvesniu, nes naudosime ne tik skaidres, vaizdo medžiagą, bet ir kitus išmanius sprendimus“, – e. mokymosi naudas vardija A. Ingelevič ir priduria, kad dabar itin svarbus lankstumas bei gebėjimas prisitaikyti. Dėl to prie pamokų neturintys galimybės prisijungti realiu laiku, mokinio paskyroje ras ir jų vaizdo įrašus.

Kilus daugiau klausimų dėl nuotolinio mokymosi, susisiekite su savo padaliniu.


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai