fbpx
2018-06-19

Vasaros stovyklos prasidėjo!

Dienos anglų kalbos stovykla vasara 2018

Žirmūnuose, Pašilaičiuose ir Naujamiestyje prasidėjo pirmosios vaikų dienos anglų kalbos stovyklos! Į stovyklas šiemet pakvietėme tarptautinės patirties turinčių mokytojų, tarp jų ir gimtakalbį britą Ianą bei istorijos doktorantę Daivą.

Šiemet – net trijose Vilniaus vietose

Šiais metais siūlome rinktis jau išgarsėjusias mūsų dienos stovyklas Pašilaičiuose, be to, didelio jūsų susidomėjimo sulaukusias naujas stovyklas „Ogmios mieste“ ir Naujamiestyje.

Stovyklų mokytojai

Be patyrusių mūsų mokyklos mokytojų, stovykloje dirbs ir britų kilmės vaikų mokytojas Ianas Smithas, liepą atvykstantis į Vilnių tiesiai iš stovyklos Bahamose. Istorijos doktorantė Daiva vaikams parodys Vilniaus įdomybes ir paslaptis, supažindins su reikalingomis angliškomis frazėmis, išmokys suprasti pasakojimą angliškai ir patiems perpasakoti išgirstą istoriją.

Išskirtinė programa

Praėjusiais metais buvo labai smagu, šiemet – dar smagiau. Stovyklas planavome visus metus. Programą kūrėme pasitelkę tarptautinės stovyklų patirties turinčius mokytojus: Laurą, vedusią populiarias stovyklas Ispanijoje ir Londone, britą Ianą, sėkmingai mokiusį vaikus visame pasaulyje, ir savo mokyklos metodininkus.

Kas jūsų laukia

Pasinersime į anglų kalbą, išmoksite praktinės kalbos, t. y. kalbėti ir suprasti angliškai, įgysite socialinių įgūdžių, pažinsime, žaisime ir smagiai leisime laiką. Akivaizdu, kad vasarą vaikai nenori mokytis formaliai, todėl padarėme viską, kad stovyklose jie nesijaustų besimokantys.

Pasirūpinome, kad jaustumėtės ramiai ir saugiai kol jūsų vaikai stovyklauja, todėl vasaros stovyklas apdraudėme civilinės atsakomybės draudimu.

 

Stovyklų tvarkaraščiai


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai