Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 699 28476
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

Nežinau, kaip motyvuojate savo darbuotojus, bet norėčiau, kad mūsų mokytojui skirtumėte premiją.

Lina Malinauskienė, UAB “Rokiškio pienas”
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Apie 1800 absolventų kasmet baigia anglų kalbos specialybę. Tačiau nedaug iš jų gali efektyviai mokyti.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Vasaros stovyklos prasidėjo!
2018-06-19

Žirmūnuose, Pašilaičiuose ir Naujamiestyje prasidėjo pirmosios vaikų dienos anglų kalbos stovyklos! Į stovyklas šiemet pakvietėme tarptautinės patirties turinčių mokytojų, tarp jų ir gimtakalbį britą Ianą bei istorijos doktorantę Daivą.

Šiemet – net trijose Vilniaus vietose

Šiais metais siūlome rinktis jau išgarsėjusias mūsų dienos stovyklas Pašilaičiuose, be to, didelio jūsų susidomėjimo sulaukusias naujas stovyklas „Ogmios mieste“ ir Naujamiestyje.

Stovyklų mokytojai

Be patyrusių mūsų mokyklos mokytojų, stovykloje dirbs ir britų kilmės vaikų mokytojas Ianas Smithas, liepą atvykstantis į Vilnių tiesiai iš stovyklos Bahamose. Istorijos doktorantė Daiva vaikams parodys Vilniaus įdomybes ir paslaptis, supažindins su reikalingomis angliškomis frazėmis, išmokys suprasti pasakojimą angliškai ir patiems perpasakoti išgirstą istoriją.

Išskirtinė programa

Praėjusiais metais buvo labai smagu, šiemet – dar smagiau. Stovyklas planavome visus metus. Programą kūrėme pasitelkę tarptautinės stovyklų patirties turinčius mokytojus: Laurą, vedusią populiarias stovyklas Ispanijoje ir Londone, britą Ianą, sėkmingai mokiusį vaikus visame pasaulyje, ir savo mokyklos metodininkus.

Kas jūsų laukia

Pasinersime į anglų kalbą, išmoksite praktinės kalbos, t. y. kalbėti ir suprasti angliškai, įgysite socialinių įgūdžių, pažinsime, žaisime ir smagiai leisime laiką. Akivaizdu, kad vasarą vaikai nenori mokytis formaliai, todėl padarėme viską, kad stovyklose jie nesijaustų besimokantys.

Pasirūpinome, kad jaustumėtės ramiai ir saugiai kol jūsų vaikai stovyklauja, todėl vasaros stovyklas apdraudėme civilinės atsakomybės draudimu.

 

Stovyklų tvarkaraščiai