fbpx
2018-04-23

Vilniaus miesto savivaldybė pasirinko mokyklą „Intellectus“

Anglų kalbos mokykla Intellectus ir Vilniaus miesto savivaldybė

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ džiaugiasi bendradarbiavimu su Vilniaus miesto savivaldybe! Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl daugiau nei 100 savivaldybės darbuotojų anglų kalbos mokymų.

Kodėl išsirinko mus

Pasak Savivaldybės Personalo mokymų ir veiklos valdymo skyriaus vedėjos Lauros Kriaučiūnaitės-Teresevičienės, konkurse mūsų mokykla pasirinkta dėl aukštos mokytojų kvalifikacijos, modernių mokymo metodų ir naudojamos kompiuterinės sistemos, leidžiančios nustatyti darbuotojų kalbos lygį, stebėti jų pažangą ir lankomumą. Savivaldybės darbuotojai taip pat džiaugiasi prieiga prie papildomų „Intellectus“ mokymosi išteklių, metodinės medžiagos, interaktyvių namų darbų ne vien kursų metu, bet ir po jų.

Kursus pritaikėme prie įstaigos poreikių

Savivaldybės darbuotojai mokysis ne vien bendrinės anglų kalbos, bet ir lavins darbui reikalingą specifinę kalbą. Mūsų metodininkai sukūrė specialiai savivaldybės darbuotojams skirtą mokomąją programą, orientuotą į viešąjį administravimą, vietos savivaldą ir kokybišką klientų aptarnavimą anglų kalba.

Pirmieji besimokančiųjų įspūdžiai

Lauros Kriaučiūnaitės-Teresevičienės teigimu, darbuotojai išties patenkinti pirmosiomis pamokomis ir mokytojais, nekantriai laukia pamokų, jaučia motyvaciją mokytis ir džiaugiasi taikoma šiuolaikiška metodika.
 
Džiaugiamės mūsų miesto tarnautojų noru tobulėti!
 
Gaukite kursų pasiūlymą savo įmonei


< Grįžti į Naujienų puslapį
Naujausi straipsniai