Facebook
Kaunas
Petrausko g. 26
8 636 58783
Naujamiestis
Vivulskio g. 7
8 636 24711
Žirmūnai
Lakūnų g. 24
8 636 24711
Pašilaičiai
Laisvės pr. 88
8 633 53497
Bullet

INTELLECTUS yra nepakeičiamas mūsų kalbų mokymo partneris, kuris atsiliepia į mūsų poreikius.

Eglė Malukienė, UAB ‘Biznio mašinų kompanija’
Tvarkaraščiai ir registracija +370 633 53497
auto playing auto muting video
FAKTAS
Nemažai Lietuvos mokyklų mokiniai vis dar atlieka daug pratimų, kuriuose reikia įrašyti žodį, todėl neišmoksta sudaryti viso sakinio ir rišliai kalbėti.
TOBULINKITE ANGLŲ KALBĄ NEMOKAMAI
Anglų kalba tavo naujienų sraute
Intellectus Vimeo Youtube

Vilniaus miesto savivaldybė pasirinko mokyklą „Intellectus“
2018-04-23

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ džiaugiasi bendradarbiavimu su Vilniaus miesto savivaldybe! Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl daugiau nei 100 savivaldybės darbuotojų anglų kalbos mokymų.

Kodėl išsirinko mus

Pasak Savivaldybės Personalo mokymų ir veiklos valdymo skyriaus vedėjos Lauros Kriaučiūnaitės-Teresevičienės, konkurse mūsų mokykla pasirinkta dėl aukštos mokytojų kvalifikacijos, modernių mokymo metodų ir naudojamos kompiuterinės sistemos, leidžiančios nustatyti darbuotojų kalbos lygį, stebėti jų pažangą ir lankomumą. Savivaldybės darbuotojai taip pat džiaugiasi prieiga prie papildomų „Intellectus“ mokymosi išteklių, metodinės medžiagos, interaktyvių namų darbų ne vien kursų metu, bet ir po jų.

Kursus pritaikėme prie įstaigos poreikių

Savivaldybės darbuotojai mokysis ne vien bendrinės anglų kalbos, bet ir lavins darbui reikalingą specifinę kalbą. Mūsų metodininkai sukūrė specialiai savivaldybės darbuotojams skirtą mokomąją programą, orientuotą į viešąjį administravimą, vietos savivaldą ir kokybišką klientų aptarnavimą anglų kalba.

Pirmieji besimokančiųjų įspūdžiai

Lauros Kriaučiūnaitės-Teresevičienės teigimu, darbuotojai išties patenkinti pirmosiomis pamokomis ir mokytojais, nekantriai laukia pamokų, jaučia motyvaciją mokytis ir džiaugiasi taikoma šiuolaikiška metodika.
 
Džiaugiamės mūsų miesto tarnautojų noru tobulėti!
 
Gaukite kursų pasiūlymą savo įmonei